ZÁPAS
17.08.15 | 2. kolo | Antonio Massara | Vadym Ursu | 6-1, 5-2, - skreč | Serbia F9 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Antonio Massara vs. Vadym Ursu - Vzájemné zápasy
17.08.15 | 2. kolo | Antonio Massara | Vadym Ursu | 6-1, 5-2, Vadym Ursu - skreč | detail zápasu | Serbia F9 | antuka |
Antonio Massara form & Vadym Ursu form
Antonio Massara - poslední zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Clement Tabur | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Gabriel Elicha Navas | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Yaraslav Shyla | 6-0, 2-0, Yaraslav Shyla - skreč | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Attila Boros | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 San - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Filippo Romano | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Luka Todorovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Dusan Obradovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Alen Mujakic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Marko Nikolic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Padova - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-3, 6-75, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-78, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Nikola Kolyachev | 6-3, 6-75, 14-12 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Viktor Jovic | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Duffel - antuka | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Sander Jong | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Joris Hoogland | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Ivan Sodan | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Luca Matteo Sobbe | 7-60, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Twan Van Zijl | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 2-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
24.01.23 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Gretskiy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.01.23 čtvrtfinále | vs. Arthur Reymond | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.01.23 2. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Vadym Ursu - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 2-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Luca Preda | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.03.24 finále | vs. Kris Van Wyk | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Yurii Dzhavakian | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Sander Jong | 6-2, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Alessandro Coccioli | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.03.24 finále | vs. Kris Van Wyk | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Amr Elsayed | 6-78, 6-2, 3-0, Amr Elsayed - skreč | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Joshua Sheehy | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Cedric Stanke | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alessandro Coccioli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Philip Henning | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Zhenxiong Dong | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Bernard Tomic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-63, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. S D Prajwal Dev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Manish Sureshkumar | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Jaime Faria | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Ethan Quinn | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Noah Rubin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Diogo Marques | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.12.23 semifinále | vs. Evgeny Philippov | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Bor Artnak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Tim Ruehl | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.12.23 semifinále | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 3-6 | detail zápasu |