ZÁPAS
30.10.18 | 1. kolo | Antonio Massara | Ronald Slobodchikov | 4-1, - skreč | Italy F34 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Antonio Massara | Ronald Slobodchikov | |
1. podání % | 8/10 (80%) | 12/21 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 7/8 (88%) | 6/12 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 1/2 (50%) | 4/9 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 11/21 (52%) | 2/10 (20%) |
Vyhrané body celkem | 19/31 (61%) | 12/31 (39%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Antonio Massara vs. Ronald Slobodchikov - Vzájemné zápasy
30.10.18 | 1. kolo | Antonio Massara | Ronald Slobodchikov | 4-1, Ronald Slobodchikov - skreč | detail zápasu | Italy F34 | antuka |
05.07.17 | 1. kolo | Ronald Slobodchikov | Antonio Massara | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | Poland F4 | antuka |
Antonio Massara form & Ronald Slobodchikov form
Antonio Massara - poslední zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Clement Tabur | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Gabriel Elicha Navas | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Yaraslav Shyla | 6-0, 2-0, Yaraslav Shyla - skreč | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Attila Boros | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 San - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Filippo Romano | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Luka Todorovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Dusan Obradovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Alen Mujakic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Marko Nikolic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Padova - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-3, 6-75, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-78, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Nikola Kolyachev | 6-3, 6-75, 14-12 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Viktor Jovic | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Duffel - antuka | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Sander Jong | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Joris Hoogland | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Ivan Sodan | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Luca Matteo Sobbe | 7-60, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Twan Van Zijl | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 2-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
24.01.23 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Gretskiy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.01.23 čtvrtfinále | vs. Arthur Reymond | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.01.23 2. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Ronald Slobodchikov - poslední zápasy
Porto Challenger - tvrdý | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Francisco Cabral | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Biella 7 - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Oeiras 4 - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Lucas Catarina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Biella 6 - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Riccardo Bonadio | - Ronald Slobodchikov - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Oeiras 2 - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 La - antuka | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.03.21 1. kolo | vs. Arthur Fils | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Gran Canaria - antuka | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.01.21 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 1-6, - Ronald Slobodchikov - skreč | detail zápasu | |
Forli Challenger - antuka | ||||
19.09.20 1. kolo kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 5-7, 0-3, - Ronald Slobodchikov - skreč | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
11.09.20 1. kolo | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Baran Cengiz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.09.20 1. kolo | vs. Boris Butulija | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.20 1. kolo | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
03.09.20 1. kolo | vs. Yanki Erel | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.20 1. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 7-60, 7-5 | detail zápasu | |
19.08.20 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.20 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.20 1. kolo | vs. Jim Walder | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 6-2, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.20 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.07.20 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
30.06.20 1. kolo | vs. George Loffhagen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.06.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 6-4, 3-4, - Ronald Slobodchikov - skreč | detail zápasu |