Anton Zaitcev vs. Nikolay Vylegzhanin 19.08.2019

Anton Zaitcev vs. Nikolay Vylegzhanin 19.08.2019 - M15 Moscow - porovnání

ZÁPAS

19.08.191. kolo kval.Anton Zaitcev Nikolay Vylegzhanin 6-2, 2-6, 10-6 Russia M15 Moscow antuka

STATISTIKY ZÁPASU

10-6

Anton Zaitcev
Rusko
22.07.87, 33 Let




726
31
72 914 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
18.04.00, 20 Let







Nikolay Vylegzhanin
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Anton Zaitcev vs. Nikolay Vylegzhanin - Vzájemné zápasy

19.08.191. kolo kval.Anton ZaitcevNikolay Vylegzhanin6-2, 2-6, 10-6 detail zápasuRussia M15 Moscow antuka

Anton Zaitcev - poslední zápasy

Russia M15 Moscow - antuka
21.08.19
1. kolo
vs. Alen Avidzba0-6, 2-6 prohradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Egor Noskin7-66, 7-5 výhradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Nikolay Vylegzhanin6-2, 2-6, 10-6 výhradetail zápasu
Russia M15 Moscow - antuka
15.08.19
2. kolo
vs. Djurabeck Karimov6-75, 1-6 prohradetail zápasu
14.08.19
1. kolo
vs. Ivan Davydov6-3, 2-6, 7-65 výhradetail zápasu
13.08.19
kvalifik.
vs. Zakhar Trapeznikov7-5, 7-63 výhradetail zápasu
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Andrey Uvarov6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Russia Russia F8 - antuka
27.08.18
1. kolo
vs. Alexander Shevchenko3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Russia Russia F7 - antuka
20.08.18
1. kolo
vs. Yan Sabanin2-6, 5-7 prohradetail zápasu
Russia Russia F6 - antuka
16.08.18
čtvrtfinále
vs. Andrey Chepelev3-6, 0-6 prohradetail zápasu
15.08.18
2. kolo
vs. Bogdan Bobrov1-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
14.08.18
1. kolo
vs. Kristian Lozan6-2, 5-7, 6-0 výhradetail zápasu
Russia Russia F4 - antuka
04.08.18
finále
vs. Richard Muzaev5-7, 6-1, 3-6 prohradetail zápasu
03.08.18
semifinále
vs. Kristian Lozan7-61, 6-2 výhradetail zápasu
02.08.18
čtvrtfinále
vs. Maxim Ratniuk6-4, 4-2, Maxim Ratniuk - skrečvýhradetail zápasu
01.08.18
2. kolo
vs. Oleg Khotkov6-1, 6-3 výhradetail zápasu
31.07.18
1. kolo
vs. Alan Bzarov4-6, 6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey Turkey F22 - antuka
07.06.18
2. kolo
vs. Mert Naci Turker4-6, 2-6 prohradetail zápasu
05.06.18
1. kolo
vs. Cengiz Aksu6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey Turkey F21 - antuka
30.05.18
1. kolo
vs. Georg Winkler5-7, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt Egypt F10 - tvrdý
23.03.18
čtvrtfinále
vs. Lucas Miedler1-6, 3-6 prohradetail zápasu
22.03.18
2. kolo
vs. Alexander Erler6-3, 6-3 výhradetail zápasu
20.03.18
1. kolo
vs. Oleg Khotkov6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt Egypt F9 - tvrdý
17.03.18
semifinále
vs. Patrik Nema4-6, 1-6 prohradetail zápasu
16.03.18
čtvrtfinále
vs. Youssef Hossam6-3, 2-3, Youssef Hossam - skrečvýhradetail zápasu
15.03.18
2. kolo
vs. Siphosothando Montsi6-2, 5-7, 6-1 výhradetail zápasu
14.03.18
1. kolo
vs. Jaroslav Pospisil7-63, 6-2 výhradetail zápasu
Russia Russia F1 - tvrdý I.
04.03.18
finále
vs. Artem Dubrivnyy2-6, 2-6 prohradetail zápasu
03.03.18
semifinále
vs. Denis Matsukevitch6-3, 6-3 výhradetail zápasu
02.03.18
čtvrtfinále
vs. Matvey Khomentovskiy6-2, 7-5 výhradetail zápasu

Nikolay Vylegzhanin - poslední zápasy

Tunisia M15 Monastir - tvrdý
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Julien Cagnina4-6, 1-6 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
09.02.20
1. kolo kval.
vs. Benjamin Pietri3-6, 6-75 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
22.01.20
1. kolo
vs. Sebastian Baez3-6, 2-6 prohradetail zápasu
20.01.20
kvalifik.
vs. Damien Bayard6-3, 6-4 výhradetail zápasu
19.01.20
2. kolo kval.
vs. George Loffhagen1-6, 7-5, 10-4 výhradetail zápasu
19.01.20
1. kolo kval.
vs. Anton Desyatnik6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
15.01.20
1. kolo
vs. Jules Okala6-3, 3-6, 4-6 prohradetail zápasu
14.01.20
2. kolo kval.
vs. Gregorio Cordonnier6-2, 6-1 výhradetail zápasu
14.01.20
kvalifik.
vs. Mikhail Fufygin4-6, 6-3, 14-12 výhradetail zápasu
12.01.20
1. kolo kval.
vs. Neil Oberleitner6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
25.11.19
2. kolo kval.
vs. Domagoj Biljesko3-6, 3-6 prohradetail zápasu
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Valentin Ivanov6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Yeongseok Jeong3-6, 6-4, 5-10 prohradetail zápasu
Czech Republic M15 Liberec - koberec
22.10.19
kvalifik.
vs. Dominik Recek6-4, 2-6, 8-10 prohradetail zápasu
21.10.19
1. kolo kval.
vs. Anatoliy Petrenko Anatoliy Petrenko - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
France M25+H Rodez - tvrdý I.
15.10.19
1. kolo
vs. Alexis Gautier6-3, 3-6, 4-6 prohradetail zápasu
14.10.19
kvalifik.
vs. Alafia Ayeni6-4, 6-1 výhradetail zápasu
13.10.19
1. kolo kval.
vs. Arthur Hugounenq6-2, 6-2 výhradetail zápasu
France M15 Forbach - koberec
25.09.19
1. kolo
vs. Patrik Hartmeier2-6, 3-6 prohradetail zápasu
23.09.19
kvalifik.
vs. Alexandre Aubriot6-4, 6-0 výhradetail zápasu
23.09.19
1. kolo kval.
vs. Herve Karcher6-3, 6-2 výhradetail zápasu
France M25+H Plaisir - tvrdý I.
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Boris Fassbender6-74, 1-6 prohradetail zápasu
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Imrane Bentekhici7-5, 7-5 výhradetail zápasu
Ukraine M25 Irpin - antuka
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Vladimir Uzhylovsky7-62, 4-6, 6-10 prohradetail zápasu
Russia M15 Moscow - antuka
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Anton Zaitcev2-6, 6-2, 6-10 prohradetail zápasu
Russia M15 Moscow - antuka
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Yan Sabanin2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Germany M15 Marburg - antuka
09.07.19
1. kolo
vs. Ondrej Krstev6-77, 6-74 prohradetail zápasu
France M25 Bourg - antuka
04.07.19
2. kolo
vs. Sadio Doumbia6-2, 6-75, 0-6 prohradetail zápasu
03.07.19
1. kolo
vs. Mohamed Nazim Makhlouf6-1, 6-3 výhradetail zápasu
01.07.19
1. kolo kval.
vs. Miguel Fernando Pereira6-1, 6-3 výhradetail zápasu
<