Anton Zaitcev vs. Egor Noskin 20.08.2019

Anton Zaitcev vs. Egor Noskin 20.08.2019 - M15 Moscow - porovnání

ZÁPAS

20.08.19kvalifik.Anton Zaitcev Egor Noskin 7-66, 7-5 Russia M15 Moscow antuka

STATISTIKY ZÁPASU

7-5

Anton Zaitcev
Rusko
22.07.87, 32 Let




726
31
72 914 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
09.05.00, 19 Let







Egor Noskin
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Anton Zaitcev vs. Egor Noskin - Vzájemné zápasy

20.08.19kvalifik.Anton ZaitcevEgor Noskin7-66, 7-5 detail zápasuRussia M15 Moscow antuka

Anton Zaitcev - poslední zápasy

Russia M15 Moscow - antuka
21.08.19
1. kolo
vs. Alen Avidzba0-6, 2-6 prohradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Egor Noskin7-66, 7-5 výhradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Nikolay Vylegzhanin6-2, 2-6, 10-6 výhradetail zápasu
Russia M15 Moscow - antuka
15.08.19
2. kolo
vs. Djurabeck Karimov6-75, 1-6 prohradetail zápasu
14.08.19
1. kolo
vs. Ivan Davydov6-3, 2-6, 7-65 výhradetail zápasu
13.08.19
kvalifik.
vs. Zakhar Trapeznikov7-5, 7-63 výhradetail zápasu
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Andrey Uvarov6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Russia Russia F8 - antuka
27.08.18
1. kolo
vs. Alexander Shevchenko3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Russia Russia F7 - antuka
20.08.18
1. kolo
vs. Yan Sabanin2-6, 5-7 prohradetail zápasu
Russia Russia F6 - antuka
16.08.18
čtvrtfinále
vs. Andrey Chepelev3-6, 0-6 prohradetail zápasu
15.08.18
2. kolo
vs. Bogdan Bobrov1-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
14.08.18
1. kolo
vs. Kristian Lozan6-2, 5-7, 6-0 výhradetail zápasu
Russia Russia F4 - antuka
04.08.18
finále
vs. Richard Muzaev5-7, 6-1, 3-6 prohradetail zápasu
03.08.18
semifinále
vs. Kristian Lozan7-61, 6-2 výhradetail zápasu
02.08.18
čtvrtfinále
vs. Maxim Ratniuk6-4, 4-2, Maxim Ratniuk - skrečvýhradetail zápasu
01.08.18
2. kolo
vs. Oleg Khotkov6-1, 6-3 výhradetail zápasu
31.07.18
1. kolo
vs. Alan Bzarov4-6, 6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey Turkey F22 - antuka
07.06.18
2. kolo
vs. Mert Naci Turker4-6, 2-6 prohradetail zápasu
05.06.18
1. kolo
vs. Cengiz Aksu6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey Turkey F21 - antuka
30.05.18
1. kolo
vs. Georg Winkler5-7, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt Egypt F10 - tvrdý
23.03.18
čtvrtfinále
vs. Lucas Miedler1-6, 3-6 prohradetail zápasu
22.03.18
2. kolo
vs. Alexander Erler6-3, 6-3 výhradetail zápasu
20.03.18
1. kolo
vs. Oleg Khotkov6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt Egypt F9 - tvrdý
17.03.18
semifinále
vs. Patrik Nema4-6, 1-6 prohradetail zápasu
16.03.18
čtvrtfinále
vs. Youssef Hossam6-3, 2-3, Youssef Hossam - skrečvýhradetail zápasu
15.03.18
2. kolo
vs. Siphosothando Montsi6-2, 5-7, 6-1 výhradetail zápasu
14.03.18
1. kolo
vs. Jaroslav Pospisil7-63, 6-2 výhradetail zápasu
Russia Russia F1 - tvrdý I.
04.03.18
finále
vs. Artem Dubrivnyy2-6, 2-6 prohradetail zápasu
03.03.18
semifinále
vs. Denis Matsukevitch6-3, 6-3 výhradetail zápasu
02.03.18
čtvrtfinále
vs. Matvey Khomentovskiy6-2, 7-5 výhradetail zápasu

Egor Noskin - poslední zápasy

Tunisia M15 Monastir - tvrdý
18.11.19
2. kolo kval.
vs. Quentin Gueydan7-5, 6-1 výhradetail zápasu
18.11.19
kvalifik.
vs. Damien Bayard0-6, 0-6 prohradetail zápasu
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Nathan Han6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
13.11.19
1. kolo
vs. Kristjan Tamm6-75, 2-6 prohradetail zápasu
11.11.19
2. kolo kval.
vs. Giorgio Micarelli5-1, Giorgio Micarelli - skrečvýhradetail zápasu
11.11.19
kvalifik.
vs. Pietro Orlando Fellin6-4, 6-4 výhradetail zápasu
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Andrea Cugini3-6, 6-1, 10-5 výhradetail zápasu
Uzbekistan M15 Bukhara - tvrdý
19.10.19
semifinále
vs. Maxim Ratniuk1-6, 0-6 prohradetail zápasu
18.10.19
čtvrtfinále
vs. Sergey Shipilov6-71, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
17.10.19
2. kolo
vs. Alexandr Binda6-2, 6-2 výhradetail zápasu
15.10.19
1. kolo
vs. George Tsivadze7-65, 7-5 výhradetail zápasu
Uzbekistan M15 Karshi - tvrdý
10.10.19
2. kolo
vs. Beibit Zhukayev4-6, 0-6 prohradetail zápasu
09.10.19
1. kolo
vs. Sergey Fomin6-4, 3-0, Sergey Fomin - skrečvýhradetail zápasu
08.10.19
kvalifik.
vs. Adil Karimov6-2, 6-3 výhradetail zápasu
07.10.19
1. kolo kval.
vs. Damir Makhmudov6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Finland M15 Pajulahti - tvrdý I.
19.09.19
2. kolo
vs. Robert Strombachs2-6, 4-6 prohradetail zápasu
18.09.19
1. kolo
vs. Roni Rikkonen6-3, 6-1 výhradetail zápasu
17.09.19
kvalifik.
vs. Ivan Denisov6-3, 6-3 výhradetail zápasu
16.09.19
1. kolo kval.
vs. Hermanni Tiainen4-6, 6-2, 10-2 výhradetail zápasu
Kazakhstan M25 Ust - tvrdý
29.08.19
2. kolo
vs. Maxim Ratniuk4-6, 6-4, 1-6 prohradetail zápasu
28.08.19
1. kolo
vs. Bekzat Usipbekov6-2, 7-64 výhradetail zápasu
27.08.19
kvalifik.
vs. Timur Sottimov6-2, 7-63 výhradetail zápasu
Russia M15 Moscow - antuka
20.08.19
kvalifik.
vs. Anton Zaitcev6-76, 5-7 prohradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Alexander Pavlioutchenkov6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Poland M15 Koszalin - antuka
09.08.19
čtvrtfinále
vs. Ivan Nedelko3-6, 0-2, - Egor Noskin - skrečprohradetail zápasu
08.08.19
2. kolo
vs. Dominik Nazaruk6-1, 6-0 výhradetail zápasu
07.08.19
1. kolo
vs. Kacper Zuk6-2, 3-6, 6-2 výhradetail zápasu
06.08.19
kvalifik.
vs. Daniel Kossek6-3, 6-1 výhradetail zápasu
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Aliaksey Matsiush6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Mats Hermans2-6, 6-4, 7-10 prohradetail zápasu
<