Anton Zaitcev vs. Andrey Uvarov 12.08.2019

Anton Zaitcev vs. Andrey Uvarov 12.08.2019 - M15 Moscow - porovnání

ZÁPAS

12.08.191. kolo kval.Anton Zaitcev Andrey Uvarov 6-1, 6-3 Russia M15 Moscow antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-3

Anton Zaitcev
Rusko
22.07.87, 32 Let




726
31
72 758 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
05.12.00, 18 Let







Andrey Uvarov
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Anton Zaitcev vs. Andrey Uvarov - Vzájemné zápasy

12.08.191. kolo kval.Anton ZaitcevAndrey Uvarov6-1, 6-3 detail zápasuRussia M15 Moscow antuka

Anton Zaitcev - poslední zápasy

Russia M15 Moscow - antuka
21.08.19
1. kolo
vs. Alen Avidzba0-6, 2-6 prohradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Egor Noskin7-66, 7-5 výhradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Nikolay Vylegzhanin6-2, 2-6, 10-6 výhradetail zápasu
Russia M15 Moscow - antuka
15.08.19
2. kolo
vs. Djurabeck Karimov6-75, 1-6 prohradetail zápasu
14.08.19
1. kolo
vs. Ivan Davydov6-3, 2-6, 7-65 výhradetail zápasu
13.08.19
kvalifik.
vs. Zakhar Trapeznikov7-5, 7-63 výhradetail zápasu
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Andrey Uvarov6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Russia Russia F8 - antuka
27.08.18
1. kolo
vs. Alexander Shevchenko3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Russia Russia F7 - antuka
20.08.18
1. kolo
vs. Yan Sabanin2-6, 5-7 prohradetail zápasu
Russia Russia F6 - antuka
16.08.18
čtvrtfinále
vs. Andrey Chepelev3-6, 0-6 prohradetail zápasu
15.08.18
2. kolo
vs. Bogdan Bobrov1-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
14.08.18
1. kolo
vs. Kristian Lozan6-2, 5-7, 6-0 výhradetail zápasu
Russia Russia F4 - antuka
04.08.18
finále
vs. Richard Muzaev5-7, 6-1, 3-6 prohradetail zápasu
03.08.18
semifinále
vs. Kristian Lozan7-61, 6-2 výhradetail zápasu
02.08.18
čtvrtfinále
vs. Maxim Ratniuk6-4, 4-2, Maxim Ratniuk - skrečvýhradetail zápasu
01.08.18
2. kolo
vs. Oleg Khotkov6-1, 6-3 výhradetail zápasu
31.07.18
1. kolo
vs. Alan Bzarov4-6, 6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey Turkey F22 - antuka
07.06.18
2. kolo
vs. Mert Naci Turker4-6, 2-6 prohradetail zápasu
05.06.18
1. kolo
vs. Cengiz Aksu6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey Turkey F21 - antuka
30.05.18
1. kolo
vs. Georg Winkler5-7, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt Egypt F10 - tvrdý
23.03.18
čtvrtfinále
vs. Lucas Miedler1-6, 3-6 prohradetail zápasu
22.03.18
2. kolo
vs. Alexander Erler6-3, 6-3 výhradetail zápasu
20.03.18
1. kolo
vs. Oleg Khotkov6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt Egypt F9 - tvrdý
17.03.18
semifinále
vs. Patrik Nema4-6, 1-6 prohradetail zápasu
16.03.18
čtvrtfinále
vs. Youssef Hossam6-3, 2-3, Youssef Hossam - skrečvýhradetail zápasu
15.03.18
2. kolo
vs. Siphosothando Montsi6-2, 5-7, 6-1 výhradetail zápasu
14.03.18
1. kolo
vs. Jaroslav Pospisil7-63, 6-2 výhradetail zápasu
Russia Russia F1 - tvrdý I.
04.03.18
finále
vs. Artem Dubrivnyy2-6, 2-6 prohradetail zápasu
03.03.18
semifinále
vs. Denis Matsukevitch6-3, 6-3 výhradetail zápasu
02.03.18
čtvrtfinále
vs. Matvey Khomentovskiy6-2, 7-5 výhradetail zápasu

Andrey Uvarov - poslední zápasy

Kazakhstan M15 Shymkent - antuka
17.09.19
kvalifik.
vs. Alexandr Binda6-4, 0-6, 10-3 výhradetail zápasu
16.09.19
1. kolo kval.
vs. Abdurahman Saidmuhamedov6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Kazakhstan M15 Shymkent - antuka
09.09.19
1. kolo kval.
vs. Artsiom Cherkasau6-1, 5-7, 7-10 prohradetail zápasu
Kazakhstan M25 Ust - tvrdý
28.08.19
1. kolo
vs. Martin Borisiouk2-6, 6-77 prohradetail zápasu
Russia M15 Moscow - antuka
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Giovanni Calvano2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Russia M15 Moscow - antuka
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Anton Zaitcev1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Estonia M15 Parnu - antuka
18.07.19
1. kolo
vs. Jurgen Zopp6-4, 2-6, 4-6 prohradetail zápasu
15.07.19
kvalifik.
vs. Masi Sarpola6-1, 6-1 výhradetail zápasu
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Ville-Petteri Ahti6-2, 4-6, 10-8 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
23.04.19
kvalifik.
vs. Lucas Hellfritsch4-6, 3-6 prohradetail zápasu
22.04.19
1. kolo kval.
vs. Daniil Gusev6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
16.04.19
kvalifik.
vs. Sidane Pontjodikromo6-4, 3-6, 5-10 prohradetail zápasu
15.04.19
1. kolo kval.
vs. Flemming Peters6-2, 7-5 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
09.04.19
kvalifik.
vs. Christian Hirschmueller4-6, 4-6 prohradetail zápasu
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Vladyslav Orlov2-6, 7-63, 10-8 výhradetail zápasu
Russia M25+H Kazan - tvrdý I.
12.03.19
kvalifik.
vs. Shalva Dzhanashia0-6, 1-6 prohradetail zápasu
11.03.19
1. kolo kval.
vs. Saida'Lo Saidkarimov6-4, 3-6, 10-7 výhradetail zápasu
Russia M25 Kazan - tvrdý I.
22.01.19
kvalifik.
vs. Artur Shakhnubaryan3-6, 7-5, 8-10 prohradetail zápasu
21.01.19
1. kolo kval.
vs. Ioannis Stergiou6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey Turkey F39 - antuka
03.12.18
kvalifik.
vs. Matyas Fuele6-74, 1-6 prohradetail zápasu
02.12.18
2. kolo kval.
vs. Arjun Mehrotra6-4, 7-67 výhradetail zápasu
01.12.18
1. kolo kval.
vs. Kayra Kargin6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey Turkey F38 - antuka
30.11.18
2. kolo
vs. Ronald Slobodchikov4-6, 1-6 prohradetail zápasu
28.11.18
1. kolo
vs. Grigoriy Lomakin7-64, 4-3, Grigoriy Lomakin - skrečvýhradetail zápasu
26.11.18
kvalifik.
vs. Karlo Cubelic7-5, 6-2 výhradetail zápasu
25.11.18
2. kolo kval.
vs. Vincentiu Andrei Niculescu7-5, 7-65 výhradetail zápasu
Turkey Turkey F35 - antuka
04.11.18
2. kolo kval.
vs. Andras Necz6-3, 2-6, 1-6 prohradetail zápasu
03.11.18
1. kolo kval.
vs. Kerim Esiev6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey Turkey F34 - antuka
31.10.18
1. kolo
vs. Calin Manda3-6, 6-2, 5-7 prohradetail zápasu
29.10.18
kvalifik.
vs. Sabit Suntic6-2, 2-0, Sabit Suntic - skrečvýhradetail zápasu
<