Anton Zaitcev vs. Alexander Erler 22.03.2018

Anton Zaitcev vs. Alexander Erler 22.03.2018 - Egypt F10 (Sharm El Sheikh) - porovnání

ZÁPAS

22.03.182. koloAnton Zaitcev Alexander Erler 6-3, 6-3 Egypt Egypt F10 tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

Anton ZaitcevAlexander Erler
1. podání %34/48 (71%)39/57 (68%)
Vyhrané body z 1.podání29/34 (85%)24/39 (62%)
Vyhrané body z 2.podání9/14 (64%)7/18 (39%)
Vyhrané body z returnu26/57 (46%)10/48 (21%)
Vyhrané body celkem64/105 (61%)41/105 (39%)
Dvojchyby34
Esa14

STATISTIKY ZÁPASU

1
Anton Zaitcev Anton Zaitcev podáva0-0
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP]
0-1Alexander Erler Alexander Erler podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
1-1Alexander Erler Alexander Erler podáva
0-0, 15-40, 30-40
1-2Alexander Erler Alexander Erler podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
2-2Alexander Erler Alexander Erler podáva
0-0, 30-30, 30-40
2-3Alexander Erler Alexander Erler podáva
0-0, 30-0, 40-0[BP]
Anton Zaitcev Anton Zaitcev podáva3-3
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40
4-3Alexander Erler Alexander Erler podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP]
5-3Alexander Erler Alexander Erler podáva
6-3
2
Anton Zaitcev Anton Zaitcev podáva0-0
0-0, 40-15
Anton Zaitcev Anton Zaitcev podáva1-0
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP]
Anton Zaitcev Anton Zaitcev podáva1-1
Anton Zaitcev Anton Zaitcev podáva2-1
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP]
2-2Alexander Erler Alexander Erler podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
Anton Zaitcev Anton Zaitcev podáva3-2
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
4-2Alexander Erler Alexander Erler podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
5-2Alexander Erler Alexander Erler podáva
0-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A
5-3Alexander Erler Alexander Erler podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
6-3

Anton Zaitcev
Rusko
22.07.87, 32 Let




726
31
72 914 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
27.10.97, 22 Let




509
54
51 402 $
Alexander Erler
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Anton Zaitcev vs. Alexander Erler - Vzájemné zápasy

22.03.182. koloAnton ZaitcevAlexander Erler6-3, 6-3 detail zápasuEgypt Egypt F10 tvrdý

Anton Zaitcev - poslední zápasy

Russia M15 Moscow - antuka
21.08.19
1. kolo
vs. Alen Avidzba0-6, 2-6 prohradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Egor Noskin7-66, 7-5 výhradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Nikolay Vylegzhanin6-2, 2-6, 10-6 výhradetail zápasu
Russia M15 Moscow - antuka
15.08.19
2. kolo
vs. Djurabeck Karimov6-75, 1-6 prohradetail zápasu
14.08.19
1. kolo
vs. Ivan Davydov6-3, 2-6, 7-65 výhradetail zápasu
13.08.19
kvalifik.
vs. Zakhar Trapeznikov7-5, 7-63 výhradetail zápasu
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Andrey Uvarov6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Russia Russia F8 - antuka
27.08.18
1. kolo
vs. Alexander Shevchenko3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Russia Russia F7 - antuka
20.08.18
1. kolo
vs. Yan Sabanin2-6, 5-7 prohradetail zápasu
Russia Russia F6 - antuka
16.08.18
čtvrtfinále
vs. Andrey Chepelev3-6, 0-6 prohradetail zápasu
15.08.18
2. kolo
vs. Bogdan Bobrov1-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
14.08.18
1. kolo
vs. Kristian Lozan6-2, 5-7, 6-0 výhradetail zápasu
Russia Russia F4 - antuka
04.08.18
finále
vs. Richard Muzaev5-7, 6-1, 3-6 prohradetail zápasu
03.08.18
semifinále
vs. Kristian Lozan7-61, 6-2 výhradetail zápasu
02.08.18
čtvrtfinále
vs. Maxim Ratniuk6-4, 4-2, Maxim Ratniuk - skrečvýhradetail zápasu
01.08.18
2. kolo
vs. Oleg Khotkov6-1, 6-3 výhradetail zápasu
31.07.18
1. kolo
vs. Alan Bzarov4-6, 6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey Turkey F22 - antuka
07.06.18
2. kolo
vs. Mert Naci Turker4-6, 2-6 prohradetail zápasu
05.06.18
1. kolo
vs. Cengiz Aksu6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey Turkey F21 - antuka
30.05.18
1. kolo
vs. Georg Winkler5-7, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt Egypt F10 - tvrdý
23.03.18
čtvrtfinále
vs. Lucas Miedler1-6, 3-6 prohradetail zápasu
22.03.18
2. kolo
vs. Alexander Erler6-3, 6-3 výhradetail zápasu
20.03.18
1. kolo
vs. Oleg Khotkov6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt Egypt F9 - tvrdý
17.03.18
semifinále
vs. Patrik Nema4-6, 1-6 prohradetail zápasu
16.03.18
čtvrtfinále
vs. Youssef Hossam6-3, 2-3, Youssef Hossam - skrečvýhradetail zápasu
15.03.18
2. kolo
vs. Siphosothando Montsi6-2, 5-7, 6-1 výhradetail zápasu
14.03.18
1. kolo
vs. Jaroslav Pospisil7-63, 6-2 výhradetail zápasu
Russia Russia F1 - tvrdý I.
04.03.18
finále
vs. Artem Dubrivnyy2-6, 2-6 prohradetail zápasu
03.03.18
semifinále
vs. Denis Matsukevitch6-3, 6-3 výhradetail zápasu
02.03.18
čtvrtfinále
vs. Matvey Khomentovskiy6-2, 7-5 výhradetail zápasu

Alexander Erler - poslední zápasy

Greece M15 Heraklion - tvrdý
17.11.19
finále
vs. Jan Zielinski7-5, 6-1 výhradetail zápasu
16.11.19
semifinále
vs. Yshai Oliel6-4, 2-6, 6-1 výhradetail zápasu
16.11.19
čtvrtfinále
vs. Nikita Mashtakov6-1, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
15.11.19
2. kolo
vs. Billy Harris6-3, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
12.11.19
1. kolo
vs. Toby Martin6-3, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
08.11.19
čtvrtfinále
vs. Yshai Oliel2-6, 3-6 prohradetail zápasu
07.11.19
2. kolo
vs. Lenny Hampel6-3, 6-4 výhradetail zápasu
05.11.19
1. kolo
vs. Michael Zhu6-3, 2-6, 6-2 výhradetail zápasu
Austria Vienna - tvrdý I.
19.10.19
1. kolo kval.
vs. Cameron Norrie4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Czech Republic M15 Olomouc - koberec
16.10.19
1. kolo
vs. Petr Michnev5-7, 1-3, - Alexander Erler - skrečprohradetail zápasu
USA M25 Norman - tvrdý
02.10.19
1. kolo
vs. Alexander Cozbinov6-74, 6-3, 4-6 prohradetail zápasu
USA M25 Harlingen - tvrdý
25.09.19
1. kolo
vs. Logan Smith1-6, 3-6 prohradetail zápasu
USA Columbus Challenger - tvrdý I.
18.09.19
2. kolo
vs. Mikael Torpegaard2-6, 7-61, 1-6 prohradetail zápasu
17.09.19
1. kolo
vs. Colin Sinclair7-5, 7-69 výhradetail zápasu
Bosnia and Herzeg. Banja Luka - antuka
10.09.19
1. kolo
vs. Camilo Ugo Carabelli4-6, 6-3, 3-6 prohradetail zápasu
Italy M25 Trieste - antuka
07.09.19
semifinále
vs. Tom Kocevar-Desman6-1, 6-0 výhradetail zápasu
07.09.19
finále
vs. Juan Pablo Varillas7-66, 1-6, 4-6 prohradetail zápasu
05.09.19
čtvrtfinále
vs. Sandro Ehrat6-2, 7-5 výhradetail zápasu
04.09.19
2. kolo
vs. Gregorio Lulli3-6, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
03.09.19
1. kolo
vs. Adam Pavlasek6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Switzerland M25 Schlieren - antuka
22.08.19
2. kolo
vs. Jakub Paul6-3, 2-6, 2-6 prohradetail zápasu
21.08.19
1. kolo
vs. Gian Luca Tanner6-4, 2-6, 6-4 výhradetail zápasu
Slovenia Portoroz Challenger - tvrdý
12.08.19
kvalifik.
vs. Nicolas Barrientos6-3, 2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
31.07.19
1. kolo
vs. Hugo Pontico3-6, 6-3, 6-73 prohradetail zápasu
Austria M15 Wels - antuka
28.07.19
finále
vs. Duje Kekez6-4, 6-4 výhradetail zápasu
27.07.19
semifinále
vs. Tomas Jirousek6-1, 6-3 výhradetail zápasu
26.07.19
čtvrtfinále
vs. Tom Kocevar-Desman6-1, 6-2 výhradetail zápasu
25.07.19
2. kolo
vs. Jakob Aichhorn6-1, 6-2 výhradetail zápasu
23.07.19
1. kolo
vs. Toby Martin7-5, 7-5 výhradetail zápasu
Austria M15 Telfs - antuka
14.07.19
finále
vs. Sandro Ehrat4-6, 7-66, 3-6 prohradetail zápasu
<