ZÁPAS
10.02.18 | 1. kolo kval. | Anton Chekhov | Ramazan Nureev | 4-6, 6-2, 6-4 | Kazakhstan F1 | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
15.09.92, 31 Let
19 796 $
15.09.92, 31 Let
19 796 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
12.02.93, 31 Let
12.02.93, 31 Let
Anton Chekhov vs. Ramazan Nureev - Vzájemné zápasy
10.02.18 | 1. kolo kval. | Anton Chekhov | Ramazan Nureev | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | Kazakhstan F1 | tvrdý I. |
Anton Chekhov form & Ramazan Nureev form
Anton Chekhov - poslední zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Petr Nesterov | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Razvan Baiant | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Temudzhin Iskandirov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Egor Agafonov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Grigoriu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Alexandr Binda | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Fabien Reboul | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Ust - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Anton Desyatnik | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Aleksei Abazov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
22.07.19 kvalifik. | vs. Alexander Zhurbin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Sebastian Korda | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Alexander Chepik | 4-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Rio Noguchi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. William Griffith | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
21.05.19 kvalifik. | vs. Arturs Lazdins | 7-68, 1-0, Arturs Lazdins - skreč | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Nutdanai Sincharoenwattana | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Samarkand Challenger - antuka | ||||
13.05.19 kvalifik. | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shymkent Challenger - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo | vs. Andrey Golubev | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Namangan - tvrdý | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Sanetulla Kutybaev | 2-6, 6-79 | detail zápasu |
Ramazan Nureev - poslední zápasy
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Mikhail Elgin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Germany F13 - antuka | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Merino | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Germany F10 - antuka | ||||
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Facundo Yunis | 7-61, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
France F15 - antuka | ||||
22.07.18 kvalifik. | vs. Maxence Bertimon | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Yahor Yatsyk | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
China F11 - tvrdý | ||||
14.07.18 2. kolo kval. | vs. Hanyi Liu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.07.18 1. kolo kval. | vs. Chuanqi Su | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
China F10 - tvrdý | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Ajeet Rai | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. San Wong | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Ukraine F2 - antuka | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 6-4, 2-6, 1-5, - Ramazan Nureev - skreč | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Javier Araya | 6-74, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Ukraine F1 - antuka | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Nazar Achour | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Vazha Shubladze | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Temirlan Nauruzov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Egypt F12 - tvrdý | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Siphosothando Montsi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F11 - tvrdý | ||||
26.03.18 kvalifik. | vs. Michel Vernier | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Fermin Tenti | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Marco Corino | 6-2, 6-76, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F10 - tvrdý | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Hady Habib | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Mohammad Khaled Abou Khamis | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Egypt F9 - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Milos Sekulic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Federico Lucini | 7-65, 2-6, 7-64 | detail zápasu | |
Kazakhstan F2 - tvrdý I. | ||||
18.02.18 kvalifik. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.02.18 1. kolo kval. | vs. Pavel Tsoy | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Kazakhstan F1 - tvrdý I. | ||||
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Finland F4 - tvrdý I. | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Matvey Khomentovskiy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Vietnam F1 - tvrdý | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Michael Commings | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Michael Look | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Malaysia F3 - tvrdý | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. John Lamble | 4-6, 2-6 | detail zápasu |