Antoine Walch vs. Gabriele Maria Noce

Antoine Walch vs. Gabriele Maria Noce - Greece F8 (Heraklion) - porovnání

ZÁPAS

06.11.172. kolo kval.Antoine Walch Gabriele Maria Noce 6-2, 6-3 Greece Greece F8 tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

6-3

Antoine Walch
Francúzsko
29.10.93, 24 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
29.10.95, 22 Let







Gabriele Maria Noce
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Antoine Walch vs. Gabriele Maria Noce - Vzájemné zápasy

06.11.172. kolo kval.Antoine WalchGabriele Maria Noce6-2, 6-3 detail zápasuGreece Greece F8 tvrdý

Antoine Walch - poslední zápasy

Portugal Portugal F15 - tvrdý
14.08.18
1. kolo
vs. Pedro Vives Marcos7-63, 2-6, 0-6 prohradetail zápasu
Portugal Portugal F14 - tvrdý
08.08.18
1. kolo
vs. Goncalo Falcao6-3, 0-6, 3-6 prohradetail zápasu
Sweden Sweden F2 - antuka
15.05.18
1. kolo
vs. Marc Dijkhuizen1-6, 2-6 prohradetail zápasu
France France F9 - antuka
30.04.18
1. kolo
vs. Alen Avidzba2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Izrael Israel F4 - tvrdý
24.04.18
1. kolo
vs. Jordan Hasson6-3, 4-6, 6-74 prohradetail zápasu
France France F7 - tvrdý
18.04.18
2. kolo
vs. Sebastien Boltz2-6, 5-7 prohradetail zápasu
16.04.18
1. kolo
vs. Hugo Daubias6-3, 5-0, Hugo Daubias - skrečvýhradetail zápasu
Bahrain Bahrain F1 - tvrdý
21.03.18
2. kolo
vs. Patrik Rikl3-6, 4-6 prohradetail zápasu
19.03.18
1. kolo
vs. Mohamed Adnaoui6-71, 7-64, 6-2 výhradetail zápasu
Portugal Portugal F3 - tvrdý
10.03.18
2. kolo
vs. Miguel Semmler4-6, 4-6 prohradetail zápasu
08.03.18
1. kolo
vs. Marc Dijkhuizen4-6, 6-3, 7-5 výhradetail zápasu
07.03.18
kvalifik.
vs. Diego-Jose Manrique-Velazquez6-4, 6-3 výhradetail zápasu
06.03.18
2. kolo kval.
vs. Luis Diego Chavez Villalpando6-4, 6-2 výhradetail zápasu
06.03.18
1. kolo kval.
vs. Francisco Martinez Escot6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Portugal Portugal F2 - tvrdý
24.02.18
vs. Francisco Dias6-76, 2-6 prohradetail zápasu
France France F3 - koberec
21.01.18
kvalifik.
vs. Romain Bauvy2-6, 4-6 prohradetail zápasu
20.01.18
1. kolo kval.
vs. Alessandro Dragoni6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Germany Germany F1 - koberec
08.01.18
2. kolo kval.
vs. Stefan Seifert4-6, 1-6 prohradetail zápasu
Izrael Israel F18 - tvrdý
14.12.17
čtvrtfinále
vs. Maxime Pauwels3-6, 2-6 prohradetail zápasu
13.12.17
2. kolo
vs. Shahar Elbaz4-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
11.12.17
1. kolo
vs. Christian Hirschmueller7-61, 4-1, Christian Hirschmueller - skrečvýhradetail zápasu
Izrael Israel F17 - tvrdý
04.12.17
kvalifik.
vs. Damien Bayard3-6, 2-6 prohradetail zápasu
04.12.17
2. kolo kval.
vs. Shinnosuke Hiramatsu4-6, 7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Greece Greece F9 - tvrdý
16.11.17
2. kolo
vs. Andres Artunedo Martinavarr3-6, 1-6 prohradetail zápasu
15.11.17
1. kolo
vs. David Jorda Sanchis7-5, 6-4 výhradetail zápasu
13.11.17
kvalifik.
vs. Alexander Donski6-2, 7-65 výhradetail zápasu
13.11.17
2. kolo kval.
vs. Frane Nincevic6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Greece Greece F8 - tvrdý
06.11.17
1. kolo kval.
vs. Pietro Romeo Scomparin6-0, 6-0 výhradetail zápasu
06.11.17
2. kolo kval.
vs. Gabriele Maria Noce6-2, 6-3 výhradetail zápasu
06.11.17
kvalifik.
vs. Tallon Griekspoor4-6, 4-6 prohradetail zápasu

Gabriele Maria Noce - poslední zápasy

Tunisia Tunisia F35 - tvrdý
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Philipp Dittmer6-4, 2-6, 4-6 prohradetail zápasu
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Mohamed Nazim Makhlouf6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Tunisia Tunisia F33 - tvrdý
23.09.18
2. kolo kval.
vs. Errol Smith6-74, 3-6 prohradetail zápasu
Tunisia Tunisia F32 - tvrdý
18.09.18
1. kolo
vs. Amaury Delmas2-6, 6-74 prohradetail zápasu
17.09.18
kvalifik.
vs. Pedro Munafo6-3, 6-4 výhradetail zápasu
16.09.18
2. kolo kval.
vs. Brandon Stringfellow6-2, 4-1, Brandon Stringfellow - skrečvýhradetail zápasu
Italy Italy F25 - tvrdý
29.08.18
2. kolo
vs. Robin Kern3-6, 3-6 prohradetail zápasu
27.08.18
1. kolo
vs. Gian Marco Ortenzi5-7, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Poland Poland F8 - antuka
19.08.18
2. kolo kval.
vs. Petr Nouza2-6, 5-7 prohradetail zápasu
18.08.18
1. kolo kval.
vs. Juliusz Bienkiewicz6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Poland Poland F7 - antuka
14.08.18
1. kolo
vs. Thiago Seyboth Wild2-6, 6-1, 5-7 prohradetail zápasu
13.08.18
kvalifik.
vs. Mateusz Piatek6-1, 3-6, 6-1 výhradetail zápasu
12.08.18
2. kolo kval.
vs. Robertas Vrzesinski6-4, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
11.08.18
1. kolo kval.
vs. Dawid Wisniewski Dawid Wisniewski - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
Italy Italy F22 - antuka
06.08.18
kvalifik.
vs. Giacomo Dambrosi2-6, 3-6 prohradetail zápasu
05.08.18
2. kolo kval.
vs. Wilson Leite6-4, 6-2 výhradetail zápasu
04.08.18
1. kolo kval.
vs. Tobias Kirchlechner6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Latvia Latvia F1 - antuka
30.07.18
1. kolo
vs. Fernando Yamacita6-4, 2-6, 4-6 prohradetail zápasu
30.07.18
kvalifik.
vs. Harrison Lombe6-3, 6-4 výhradetail zápasu
28.07.18
1. kolo kval.
vs. Rudolfs Mednis6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Lithuania Lithuania F1 - antuka
22.07.18
kvalifik.
vs. Igor Gimenez6-3, 4-6, 3-6 prohradetail zápasu
21.07.18
2. kolo kval.
vs. Guido Ivan Justo6-4, 6-2 výhradetail zápasu
21.07.18
1. kolo kval.
vs. Tadas Tarasevicius6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Tunisia Tunisia F25 - antuka
27.06.18
1. kolo
vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo0-6, 1-6 prohradetail zápasu
Tunisia Tunisia F12 - antuka
26.03.18
2. kolo kval.
vs. Louis Tessa2-6, 6-718 prohradetail zápasu
24.03.18
1. kolo kval.
vs. Alberto Nieto6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia Tunisia F11 - antuka
19.03.18
kvalifik.
vs. Giuliano Benedetti6-3, 2-6, 5-7 prohradetail zápasu
18.03.18
2. kolo kval.
vs. Daniel Mora6-3, 6-2 výhradetail zápasu
17.03.18
1. kolo kval.
vs. Ivan Davydov3-6, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia Tunisia F10 - antuka
10.03.18
1. kolo kval.
vs. Alexander Merino4-6, 3-6 prohradetail zápasu
<