ZÁPAS
14.07.16 | 2. kolo | Antoine Escoffier | Hunter Reese | 6-3, 4-6, 6-4 | Portugal F8 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Antoine Escoffier | Hunter Reese | |
1. podání % | 58/101 (57%) | 50/96 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 35/58 (60%) | 29/50 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 21/43 (49%) | 23/46 (50%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 4/11 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 44/96 (46%) | 45/101 (45%) |
Vyhrané body celkem | 100/197 (51%) | 97/197 (49%) |
Dvojchyby | 5 | 4 |
Esa | 5 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
11.01.93, 31 Let
270 843 $
11.01.93, 31 Let
270 843 $
Antoine Escoffier vs. Hunter Reese - Vzájemné zápasy
14.07.16 | 2. kolo | Antoine Escoffier | Hunter Reese | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | Portugal F8 | tvrdý |
Antoine Escoffier form & Hunter Reese form
Antoine Escoffier - poslední zápasy
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Clement Chidekh | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Alexis Gautier | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Arthur Bouquier | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-73, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-79, 5-7 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Dino Prizmic | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Harold Mayot | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Jules Marie | 7-66, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Paul Jubb | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Daniel Rincon | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Grenier | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Jan Choinski | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 1-3, - Antoine Escoffier - skreč | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Arthur Fery | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Hugo Gaston | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 4-6, 7-62, 2-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 5-7, 7-68, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Quentin Halys | 6-75, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Gaston | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Daniel Rincon | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Hunter Reese - poslední zápasy
Iasi Challenger - antuka | ||||
12.09.20 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
20.06.20 1. kolo | vs. James Cerretani | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.06.20 1. kolo | vs. Junior A. Ore | 7-5, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Patrick Daciek | 2-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Micah Braswell | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Cleeve Harper | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.06.20 1. kolo | vs. Axel Geller | 6-2, 0-6, 8-3 | detail zápasu | |
14.06.20 1. kolo | vs. Spencer Brachman | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.06.20 1. kolo | vs. Patrick Daciek | 6-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
13.06.20 1. kolo | vs. Keaton Cullimore | 3-6, 6-3, 8-7 | detail zápasu | |
12.06.20 1. kolo | vs. Noah Schachter | 3-6, 7-5, 7-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
02.03.20 kvalifik. | vs. Gage Brymer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Dallas Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Roberto Quiroz | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
03.02.20 kvalifik. | vs. Boris Arias | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
Granby Challenger - tvrdý | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
22.07.19 kvalifik. | vs. Marko Stakusic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Winnipeg Challenger - tvrdý | ||||
08.07.19 kvalifik. | vs. Hans Hach Verdugo | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Robert Galloway | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Alphen Challenger - antuka | ||||
03.09.17 1. kolo kval. | vs. Erik Crepaldi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Netherlands F6 - antuka | ||||
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Anders Grinderslev | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Netherlands F5 - antuka | ||||
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Jeremy Tour | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
14.08.17 kvalifik. | vs. Matthew Dellavedova | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Prague Challenger - antuka | ||||
22.07.17 1. kolo kval. | vs. Gabor Borsos | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Netherlands F3 - antuka | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Thiemo de Bakker | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.17 kvalifik. | vs. Daniel De Jonge | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Hungary F3 - antuka | ||||
23.05.17 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Mate Cseresznyes | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
22.05.17 kvalifik. | vs. Santiago Alvarez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Dominican Republic - tvrdý | ||||
13.12.16 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Dominican Republic - antuka | ||||
06.12.16 1. kolo | vs. Jose Olivares | 6-74, 3-6 | detail zápasu |