ZÁPAS
11.07.20 | 1. kolo | Antoine Cornut-Chauvinc | Maxime Chazal | 6-2, 5-7, 11-9 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Maxime Chazal | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 4-0 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
4-1 | Maxime Chazal | |
0-0 | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 5-1 | |
5-2 | Maxime Chazal | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 0-0 | |
0-0, 0-30, 30-30 | ||
0-1 | Maxime Chazal | |
0-0, 0-30 | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 0-2 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
0-3 | Maxime Chazal | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 1-3 | |
0-0, 30-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-4 | Maxime Chazal | |
0-0 | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 2-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Maxime Chazal | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 3-5 | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Maxime Chazal | |
0-0, 15-0 | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
5-6 | Maxime Chazal | |
0-0, 15-15, 15-40, 40-40 | ||
5-7 |
3 | ||
Antoine Cornut-Chauvinc | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Maxime Chazal | |
Antoine Cornut-Chauvinc | 3-0 | |
4-0 | Maxime Chazal | |
Antoine Cornut-Chauvinc | 5-0 | |
6-0 | Maxime Chazal | |
Antoine Cornut-Chauvinc | 6-1 | |
6-4 | Maxime Chazal | |
Antoine Cornut-Chauvinc | 6-6 | |
6-7 | Maxime Chazal | |
Antoine Cornut-Chauvinc | 7-9 | |
8-9 | Maxime Chazal | |
Antoine Cornut-Chauvinc | 9-9 | |
11-9 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Antoine Cornut-Chauvinc vs. Maxime Chazal - Vzájemné zápasy
11.07.20 | 1. kolo | Antoine Cornut-Chauvinc | Maxime Chazal | 6-2, 5-7, 11-9 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Antoine Cornut-Chauvinc form & Maxime Chazal form
Antoine Cornut-Chauvinc - poslední zápasy
Lyon Challenger - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Jules Marie | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
28.10.22 čtvrtfinále | vs. Alex Knaff | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.10.22 2. kolo | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.22 1. kolo | vs. Mark Wallner | 7-66, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
Tallahassee Challenger - antuka | ||||
18.04.22 1. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
11.02.22 čtvrtfinále | vs. Pedro Boscardin Dias | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.02.22 2. kolo | vs. Felix Corwin | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.02.22 1. kolo | vs. Nathan Ponwith | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
29.10.21 čtvrtfinále | vs. Ryan Shane | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.21 2. kolo | vs. Daniel Rodrigues | 6-1, 6-78, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.21 1. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
10.10.21 finále | vs. Ryan Harrison | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.21 semifinále | vs. Liam Draxl | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.10.21 čtvrtfinále | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.10.21 2. kolo | vs. Oscar Mesquida Berg | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
06.10.21 1. kolo | vs. Dan Martin | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Matej Sabanov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. Pavel Nejedly | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.21 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-72, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Quimper 2 - tvrdý I. | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
27.01.21 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
25.01.21 kvalifik. | vs. Manuel Guinard | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Masur | 7-64, 7-66 | detail zápasu | |
M15+H Bressuire - tvrdý I. | ||||
21.01.21 2. kolo | vs. Holger Rune | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.01.21 1. kolo | vs. Rayan Ghedjemis | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
12.01.21 1. kolo | vs. Tobias Simon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
09.01.21 čtvrtfinále | vs. Antoine Bellier | 6-72, 3-6 | detail zápasu |
Maxime Chazal - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Buse | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-71, - Maxime Chazal - skreč | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Cengiz Aksu | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 7-61, 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Rafael Jodar | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 6-2, 2-1, - Maxime Chazal - skreč | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Moez Echargui | 6-1, 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Maxime Mora | 7-63, 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Jonas Trinker | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Max Hans Rehberg | 7-65, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Biella - antuka | ||||
07.07.23 semifinále | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
06.07.23 čtvrtfinále | vs. Luca Castagnola | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Samuele Pieri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Matteo Martineau | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Nathan Seateun | 6-1, 6-2 | detail zápasu |