Andrey Uvarov vs. Artem Zharkov 09.03.2020

Andrey Uvarov vs. Artem Zharkov 09.03.2020 - M15 Kazan - porovnání

ZÁPAS

09.03.201. kolo kval.Andrey Uvarov Artem Zharkov 6-2, 6-2 Russia M15 Kazan tvrdý I.

STATISTIKY ZÁPASU

Andrey UvarovArtem Zharkov
1. podání %30/43 (70%)37/52 (71%)
Vyhrané body z 1.podání23/30 (77%)18/37 (49%)
Vyhrané body z 2.podání6/13 (46%)6/15 (40%)
Vyhrané break-bally5/9 (56%)1/2 (50%)
Vyhrané body z returnu28/52 (54%)14/43 (33%)
Vyhrané body celkem57/95 (60%)38/95 (40%)
Dvojchyby33
Esa31

STATISTIKY ZÁPASU

1
Andrey Uvarov Andrey Uvarov podáva0-0
0-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40
1-0Artem Zharkov Artem Zharkov podáva
0-0, 0-40
Andrey Uvarov Andrey Uvarov podáva1-1
0-0, 15-0, 15-15, 30-15
2-1Artem Zharkov Artem Zharkov podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Andrey Uvarov Andrey Uvarov podáva3-1
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP]
3-2Artem Zharkov Artem Zharkov podáva
0-0
Andrey Uvarov Andrey Uvarov podáva4-2
0-0, 0-15, 15-15, 40-40
6-2
2
0-0Artem Zharkov Artem Zharkov podáva
0-0, 0-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A
0-1Artem Zharkov Artem Zharkov podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30
Andrey Uvarov Andrey Uvarov podáva1-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
2-1Artem Zharkov Artem Zharkov podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Andrey Uvarov Andrey Uvarov podáva3-1
0-0
3-2Artem Zharkov Artem Zharkov podáva
0-0, 15-0, 30-0
Andrey Uvarov Andrey Uvarov podáva4-2
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
5-2Artem Zharkov Artem Zharkov podáva
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
6-2

Andrey Uvarov
Rusko
05.12.00, 19 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
14.12.96, 23 Let







Artem Zharkov
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Andrey Uvarov vs. Artem Zharkov - Vzájemné zápasy

09.03.201. kolo kval.Andrey UvarovArtem Zharkov6-2, 6-2 detail zápasuRussia M15 Kazan tvrdý I.

Andrey Uvarov - poslední zápasy

Russia M15 Kazan - tvrdý I.
11.03.20
1. kolo
vs. Igor Trunov6-77, 4-6 prohradetail zápasu
10.03.20
kvalifik.
vs. Richard Muzaev7-69, 6-3 výhradetail zápasu
09.03.20
1. kolo kval.
vs. Artem Zharkov6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Russia M15 Kazan - tvrdý I.
22.01.20
1. kolo
vs. Oleksii Krutykh5-7, 3-6 prohradetail zápasu
21.01.20
kvalifik.
vs. Alexandr Semenov3-6, 7-65, 12-10 výhradetail zápasu
20.01.20
1. kolo kval.
vs. Ruzel Fathullin6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
01.12.19
1. kolo kval.
vs. Manuel Mazza2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Manuel Mazza2-6, 0-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
28.10.19
2. kolo kval.
vs. Tomas Liska3-6, 3-6 prohradetail zápasu
27.10.19
1. kolo kval.
vs. Gokalp Ayar6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
20.10.19
1. kolo kval.
vs. Bogdan Borza3-6, 6-72 prohradetail zápasu
Kazakhstan M15 Shymkent - antuka
18.09.19
1. kolo
vs. Sagadat Ayap6-4, 6-75, 2-6 prohradetail zápasu
17.09.19
kvalifik.
vs. Alexandr Binda6-4, 0-6, 10-3 výhradetail zápasu
16.09.19
1. kolo kval.
vs. Abdurahman Saidmuhamedov6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Kazakhstan M15 Shymkent - antuka
09.09.19
1. kolo kval.
vs. Artsiom Cherkasau6-1, 5-7, 7-10 prohradetail zápasu
Kazakhstan M25 Ust - tvrdý
28.08.19
1. kolo
vs. Martin Borisiouk2-6, 6-77 prohradetail zápasu
Russia M15 Moscow - antuka
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Giovanni Calvano2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Russia M15 Moscow - antuka
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Anton Zaitcev1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Estonia M15 Parnu - antuka
18.07.19
1. kolo
vs. Jurgen Zopp6-4, 2-6, 4-6 prohradetail zápasu
15.07.19
kvalifik.
vs. Masi Sarpola6-1, 6-1 výhradetail zápasu
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Ville-Petteri Ahti6-2, 4-6, 10-8 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
23.04.19
kvalifik.
vs. Lucas Hellfritsch4-6, 3-6 prohradetail zápasu
22.04.19
1. kolo kval.
vs. Daniil Gusev6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
16.04.19
kvalifik.
vs. Sidane Pontjodikromo6-4, 3-6, 5-10 prohradetail zápasu
15.04.19
1. kolo kval.
vs. Flemming Peters6-2, 7-5 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
09.04.19
kvalifik.
vs. Christian Hirschmueller4-6, 4-6 prohradetail zápasu
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Vladyslav Orlov2-6, 7-63, 10-8 výhradetail zápasu
Russia M25+H Kazan - tvrdý I.
12.03.19
kvalifik.
vs. Shalva Dzhanashia0-6, 1-6 prohradetail zápasu
11.03.19
1. kolo kval.
vs. Saida'Lo Saidkarimov6-4, 3-6, 10-7 výhradetail zápasu
Russia M25 Kazan - tvrdý I.
22.01.19
kvalifik.
vs. Artur Shakhnubaryan3-6, 7-5, 8-10 prohradetail zápasu

Artem Zharkov - poslední zápasy

Russia M15 Kazan - tvrdý I.
09.03.20
1. kolo kval.
vs. Andrey Uvarov2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Ken Onishi0-1, - Artem Zharkov - skrečprohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
12.02.20
1. kolo
vs. Arvid Nordquist0-6, 0-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
02.02.20
1. kolo kval.
vs. Sergo Sikharulidze3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Russia M15 Kazan - tvrdý I.
20.01.20
1. kolo kval.
vs. Leonid Sheyngezikht1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
13.10.19
1. kolo kval.
vs. Daniele Catini2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
06.10.19
1. kolo kval.
vs. Tomas Papik1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
29.09.19
1. kolo kval.
vs. Ofer Hacohen6-3, 4-6, 10-12 prohradetail zápasu
Kazakhstan M15 Shymkent - antuka
16.09.19
1. kolo kval.
vs. Grigoriy Korobeynikov1-6, 6-4, 7-10 prohradetail zápasu
Kazakhstan M15 Shymkent - antuka
09.09.19
1. kolo kval.
vs. Leonid Sheyngezikht2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
03.06.19
1. kolo kval.
vs. Luis Britto6-4, 4-6, 6-10 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
28.05.19
1. kolo kval.
vs. Jake Hersey0-6, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Lucas Hellfritsch1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
01.04.19
1. kolo kval.
vs. Yannik Steinegger0-6, 1-6 prohradetail zápasu
Egypt Egypt F25 - tvrdý
27.10.18
1. kolo kval.
vs. Giordan Kunz1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Egypt Egypt F24 - tvrdý
23.10.18
1. kolo
vs. Oleg Khotkov3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Egypt Egypt F23 - tvrdý
13.10.18
1. kolo kval.
vs. David Poole2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Kazakhstan Kazakhstan F7 - antuka
15.09.18
1. kolo kval.
vs. Stepan Beresnev2-6, 0-6 prohradetail zápasu
Kazakhstan Kazakhstan F6 - antuka
08.09.18
1. kolo kval.
vs. Yerassyl Murat1-6, 3-6 prohradetail zápasu
<