Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov vs. Robin Haase/Jean-Julien Rojer 07.03.2020

Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov vs. Robin Haase/Jean-Julien Rojer 07.03.2020 - Davis Cup, World Group, QR, KAZ-NED 3-1 - porovnání

ZÁPAS

07.03.20Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov Robin Haase/Jean-Julien Rojer 6-3, 6-3 Kazakhstan Davis Cup tvrdý I.

STATISTIKY ZÁPASU

6-3

Andrey Golubev
Kazachstán
22.07.87, 32 Let
185 cm
72 kg
2005
Hraje pravou rukou



Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Holandsko
06.04.87, 33 Let
190 cm
71 kg
2005
Hraje pravou rukou



Robin Haase
Aleksandr Nedovesov
Kazachstán
15.02.87, 33 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Holandsko
25.08.81, 38 Let




Jean-Julien Rojer
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov vs. Robin Haase/Jean-Julien Rojer - Vzájemné zápasy

07.03.20Andrey Golubev/Aleksandr NedovesovRobin Haase/Jean-Julien Rojer6-3, 6-3 detail zápasuKazakhstan Davis Cup tvrdý I.

Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov - poslední zápasy

Kazakhstan Nur Sultan - tvrdý I.
12.03.20
čtvrtfinále
vs. Timur Maulenov/Dostanbek Tashbulatov6-1, 6-1 výhradetail zápasu
11.03.20
1. kolo
vs. Sagadat Ayap/Grigoriy Lomakin6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Kazakhstan Davis Cup - tvrdý I.
07.03.20
vs. Robin Haase/Jean-Julien Rojer6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Italy Bergamo Challenger - tvrdý I.
20.02.20
čtvrtfinále
vs. Filippo Baldi/Andrea Pellegrino3-6, 5-7 prohradetail zápasu
18.02.20
1. kolo
vs. Tomislav Draganja/Sergio Martos Gornes6-1, 6-0 výhradetail zápasu
France Cherbourg Challenger - tvrdý I.
13.02.20
čtvrtfinále
vs. Mathias Bourgue/Harold Mayot3-6, 6-2, 5-10 prohradetail zápasu
12.02.20
1. kolo
vs. Mikhail Elgin/Teimuraz Gabashvili3-6, 6-4, 10-5 výhradetail zápasu
France Quimper Challenger - tvrdý I.
02.02.20
finále
vs. Ivan Sabanov/Matej Sabanov6-4, 6-2 výhradetail zápasu
31.01.20
semifinále
vs. Scott Clayton/Lloyd Glasspool6-0, 6-4 výhradetail zápasu
30.01.20
čtvrtfinále
vs. Enzo Couacaud/Albano Olivetti6-4, 6-73, 12-10 výhradetail zápasu
29.01.20
1. kolo
vs. Romain Arneodo/Andre Begemann6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Thailand Bangkok Challenger - tvrdý
25.01.20
semifinále
vs. Mao-Xin Gong/Ze Zhang3-6, 7-5, 2-10 prohradetail zápasu
24.01.20
čtvrtfinále
vs. Robin Haase/David Pel6-74, 7-5, 10-7 výhradetail zápasu
22.01.20
1. kolo
vs. Goncalo Oliveira/Tsung-Hua Yang6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Thailand Bangkok Challenger - tvrdý
18.01.20
finále
vs. Sanchai Ratiwatana/Christopher Rungkat3-6, 7-61, 10-5 výhradetail zápasu
17.01.20
semifinále
vs. Gonzalo Escobar/Miguel-Angel Reyes-Varela7-63, 6-3 výhradetail zápasu
16.01.20
čtvrtfinále
vs. Evan King/Hunter Reese7-5, 6-1 výhradetail zápasu
14.01.20
1. kolo
vs. Harri Heliovaara/David Pel6-2, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu
Slovakia Bratislava Challenger - tvrdý I.
08.11.19
semifinále
vs. Roman Jebavy/Igor Zelenay6-75, 4-6 prohradetail zápasu
07.11.19
čtvrtfinále
vs. Matwe Middelkoop/Aisam Qureshi3-6, 7-65, 10-8 výhradetail zápasu
06.11.19
1. kolo
vs. Janko Tipsarevic/Nenad Zimonjic6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Germany Hamburg Challenger - tvrdý I.
22.10.19
1. kolo
vs. Ken Skupski/John-Patrick Smith4-6, 6-70 prohradetail zápasu
Germany Ismaning Challenger - koberec
15.10.19
1. kolo
vs. Geoffrey Blancaneaux/Maximilian Neuchrist6-4, 6-70, 5-10 prohradetail zápasu
Turkey Istanbul Challenger - tvrdý
15.09.19
finále
vs. Marek Gengel/Lukas Rosol Marek Gengel/Lukas Rosol/Jean-Julien Rojer - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
13.09.19
semifinále
vs. Hugo Grenier/Ramkumar Ramanathan6-4, 6-2 výhradetail zápasu
12.09.19
čtvrtfinále
vs. Rameez Junaid/Purav Raja4-6, 7-62, 10-3 výhradetail zápasu
10.09.19
1. kolo
vs. Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan6-2, 7-5 výhradetail zápasu
France Cassis Challenger - tvrdý
06.09.19
semifinále
vs. Andre Goransson/Sem Verbeek3-6, 2-6 prohradetail zápasu
05.09.19
čtvrtfinále
vs. Harri Heliovaara/Jurij Rodionov6-4, 6-4 výhradetail zápasu
04.09.19
1. kolo
vs. Viktor Durasovic/Marc-Andrea Huesler6-4, 6-4 výhradetail zápasu

Robin Haase/Jean-Julien Rojer - poslední zápasy

Kazakhstan Davis Cup - tvrdý I.
07.03.20
vs. Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Spain Davis Cup - tvrdý I.
19.11.19
vs. Alexander Bublik/Mikhail Kukushkin4-6, 6-72 prohradetail zápasu
Holland 's-Hertogenbosch - tráva
14.06.19
semifinále
vs. Marcus Daniell/Wesley Koolhof3-6, 6-4, 5-10 prohradetail zápasu
13.06.19
čtvrtfinále
vs. Jamie Murray/Neal Skupski7-5, 6-3 výhradetail zápasu
11.06.19
1. kolo
vs. Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Czech Republic Davis Cup - tvrdý I.
02.02.19
vs. Lukas Rosol/Jiri Vesely7-65, 3-6, 7-67 výhradetail zápasu
Italy Rome - antuka
17.05.18
2. kolo
vs. Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah7-65, 5-7, 8-10 prohradetail zápasu
15.05.18
1. kolo
vs. Julio Peralta/Horacio Zeballos6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Spain Madrid - antuka
09.05.18
2. kolo
vs. Jamie Murray/Bruno Soares4-6, 6-3, 6-10 prohradetail zápasu
07.05.18
1. kolo
vs. Santiago Gonzalez/Aisam Qureshi7-5, 6-3 výhradetail zápasu
France Davis Cup - tvrdý I.
03.02.18
vs. Pierre-Hugues Herbert/Nicolas Mahut6-76, 3-6, 7-63, 6-72 prohradetail zápasu
Bosnia and Herzeg. Davis Cup - tvrdý I.
08.04.17
vs. Mirza Basic/Tomislav Brkic6-3, 3-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Sweden Davis Cup - antuka
17.09.16
vs. Isak Arvidsson/Fred Simonsson7-5, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Brazil Rio de - tvrdý
07.08.16
1. kolo
vs. Marc Lopez/Rafael Nadal4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Austria Davis Cup - antuka
18.07.15
vs. Oliver Marach/Jurgen Melzer6-3, 7-64, 7-65 výhradetail zápasu
Holland Davis Cup - antuka
13.09.14
vs. Marin Cilic/Marin Draganja2-6, 6-3, 3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Czech Republic Davis Cup - tvrdý I.
01.02.14
vs. Tomas Berdych/Radek Stepanek5-7, 6-1, 6-72, 6-74 prohradetail zápasu
Holland Davis Cup - antuka
14.09.13
vs. Julian Knowle/Oliver Marach4-6, 6-3, 6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Romania Davis Cup - tvrdý I.
06.04.13
vs. Marius Copil/Victor Hanescu6-4, 7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Thailand Bangkok - tvrdý I.
26.09.12
1. kolo
vs. Leander Paes/Horia Tecau4-6, 5-7 prohradetail zápasu
Holland Davis Cup - antuka
15.09.12
vs. Roger Federer/Stan Wawrinka6-4, 6-2, 5-7, 6-3 výhradetail zápasu
United Kingdom London - tráva
30.07.12
1. kolo
vs. Leander Paes/Vishnu Vardhan6-71, 6-4, 2-6 prohradetail zápasu
Germany Hamburg - antuka
19.07.12
čtvrtfinále
vs. Rogerio Dutra Da Silva/Daniel Munoz-De La Nava3-6, 6-3, 11-13 prohradetail zápasu
17.07.12
1. kolo
vs. Juan Monaco/Eduardo Schwank6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Morocco Casablanca - antuka
13.04.12
semifinále
vs. Daniele Bracciali/Fabio Fognini7-5, 4-6, 9-11 prohradetail zápasu
12.04.12
čtvrtfinále
vs. Eric Butorac/Bruno Soares7-5, 6-0 výhradetail zápasu
11.04.12
1. kolo
vs. Anas Fattar/Younes Rachidi6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Holland Davis Cup - tvrdý I.
11.02.12
vs. Harri Heliovaara/Jarkko Nieminen6-2, 7-64, 6-2 výhradetail zápasu
Croatia Zagreb - tvrdý I.
01.02.12
1. kolo
vs. Jurgen Melzer/Alexander Peya3-6, 4-6 prohradetail zápasu
<