ZÁPAS
11.07.19 | 2. kolo | Andrey Golubev | Shonigmatjon Shofayziyev | 6-1, 6-3 | M15 Almaty | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Andrey Golubev | Shonigmatjon Shofayziyev | |
1. podání % | 27/49 (55%) | 32/54 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/27 (85%) | 19/32 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/22 (45%) | 6/22 (27%) |
Vyhrané break-bally | 5/13 (38%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 29/54 (54%) | 16/49 (33%) |
Vyhrané body celkem | 62/103 (60%) | 41/103 (40%) |
Dvojchyby | 10 | 7 |
Esa | 4 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Andrey Golubev | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Shonigmatjon Shofayziyev | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Andrey Golubev | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Shonigmatjon Shofayziyev | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrey Golubev | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Shonigmatjon Shofayziyev | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Andrey Golubev | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Shonigmatjon Shofayziyev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Andrey Golubev | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Shonigmatjon Shofayziyev | |
0-0, 15-0 | ||
Andrey Golubev | 1-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Shonigmatjon Shofayziyev | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-3 | Shonigmatjon Shofayziyev | |
0-0 | ||
Andrey Golubev | 4-3 | |
5-3 | Shonigmatjon Shofayziyev | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Andrey Golubev vs. Shonigmatjon Shofayziyev - Vzájemné zápasy
11.07.19 | 2. kolo | Andrey Golubev | Shonigmatjon Shofayziyev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M15 Almaty | tvrdý |
Andrey Golubev form & Shonigmatjon Shofayziyev form
Andrey Golubev - poslední zápasy
Turin Challenger - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Stefano Napolitano | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
12.02.22 1. kolo kval. | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Nerman Fatic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
06.01.21 1. kolo kval. | vs. Alex Molcan | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. David Poljak | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Portoroz Challenger - tvrdý | ||||
14.08.19 2. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Appiano - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Maxime Mora | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Sopot Challenger - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Gastao Elias | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Edan Leshem | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
14.07.19 finále | vs. Denis Yevseyev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.07.19 semifinále | vs. Konstantin Kravchuk | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.07.19 čtvrtfinále | vs. Ji Sung Nam | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.07.19 2. kolo | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. David Bogatin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Cuneo - antuka | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Nicolo Turchetti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo | vs. Edan Leshem | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent Challenger - antuka | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Steven Diez | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.19 1. kolo | vs. Di Wu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Almaty Challenger - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Samarkand Challenger - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent Challenger - antuka | ||||
07.05.19 2. kolo | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo | vs. Anton Chekhov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
19.04.19 čtvrtfinále | vs. Vladyslav Manafov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.04.19 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.04.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
12.04.19 čtvrtfinále | vs. Alen Avidzba | 4-6, 7-68, 1-6 | detail zápasu | |
11.04.19 2. kolo | vs. Lucas Gerch | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Shonigmatjon Shofayziyev - poslední zápasy
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Timur Sottimov | 4-6, 7-5, 2-10 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Allanur Garryyev | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Khumoun Abdumalikov | 6-77, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Andrey Nelich | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Mikhail Yehayan | 6-4, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Guga Tavadze | 6-4, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Egor Matvievici | 4-6, 6-0, 12-10 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Uladzislau Zhuk | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Andrey Golubev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Namangan - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Pavel Tsoy | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Andijan - tvrdý | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Olimjon Nabiev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Sultan Narbekov | 6-75, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
Pakistan F2 - tvrdý | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Hamid Reza Nadaf | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
09.12.18 kvalifik. | vs. Barkat Khan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Igor Banicevic | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
08.12.18 2. kolo kval. | vs. Hao Yuan Ng | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Pakistan F1 - tvrdý | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 6-2, 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
02.12.18 kvalifik. | vs. Hamid Reza Nadaf | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Muhammad Nauman Aftab | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Thailand F7 - tvrdý | ||||
27.10.18 2. kolo kval. | vs. Yu Hsiang Chiu | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.18 1. kolo kval. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 7-65, 7-65 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Lucas Krainer | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Yerassyl Murat | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Francesco Bessire | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Krishna Teja Ankam | 2-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Belarus F3 - tvrdý | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 2-6, 5-7 | detail zápasu |