ZÁPAS
03.07.12 | 1. kolo | Andrey Golubev | Alessandro Giannessi | 7-5, 7-5 | Braunschweig Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Andrey Golubev | Alessandro Giannessi | |
1. podání % | 49/73 (67%) | 46/72 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/49 (55%) | 26/46 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/24 (58%) | 10/26 (38%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 4/7 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 36/72 (50%) | 32/73 (44%) |
Vyhrané body celkem | 77/145 (53%) | 68/145 (47%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Andrey Golubev vs. Alessandro Giannessi - Vzájemné zápasy
03.07.12 | 1. kolo | Andrey Golubev | Alessandro Giannessi | 7-5, 7-5 | detail zápasu | Braunschweig Challenger | antuka |
Andrey Golubev form & Alessandro Giannessi form
Andrey Golubev - poslední zápasy
Turin Challenger - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Stefano Napolitano | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
12.02.22 1. kolo kval. | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Nerman Fatic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
06.01.21 1. kolo kval. | vs. Alex Molcan | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. David Poljak | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Portoroz Challenger - tvrdý | ||||
14.08.19 2. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Appiano - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Maxime Mora | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Sopot Challenger - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Gastao Elias | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Edan Leshem | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
14.07.19 finále | vs. Denis Yevseyev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.07.19 semifinále | vs. Konstantin Kravchuk | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.07.19 čtvrtfinále | vs. Ji Sung Nam | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.07.19 2. kolo | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. David Bogatin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Cuneo - antuka | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Nicolo Turchetti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo | vs. Edan Leshem | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent Challenger - antuka | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Steven Diez | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.19 1. kolo | vs. Di Wu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Almaty Challenger - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Samarkand Challenger - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent Challenger - antuka | ||||
07.05.19 2. kolo | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo | vs. Anton Chekhov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
19.04.19 čtvrtfinále | vs. Vladyslav Manafov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.04.19 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.04.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
12.04.19 čtvrtfinále | vs. Alen Avidzba | 4-6, 7-68, 1-6 | detail zápasu | |
11.04.19 2. kolo | vs. Lucas Gerch | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Alessandro Giannessi - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-73, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 7-67, 7-5 | detail zápasu |