ZÁPAS
22.09.18 | finále | Andrey Chepelev | Colin Van Beem | 6-4, 6-3 | Kazakhstan F7 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Colin Van Beem | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Andrey Chepelev | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Colin Van Beem | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Andrey Chepelev | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Colin Van Beem | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Andrey Chepelev | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Colin Van Beem | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Andrey Chepelev | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Colin Van Beem | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrey Chepelev | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Colin Van Beem | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andrey Chepelev | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Colin Van Beem | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andrey Chepelev | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Colin Van Beem | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Andrey Chepelev | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Colin Van Beem | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrey Chepelev | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Colin Van Beem | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Andrey Chepelev vs. Colin Van Beem - Vzájemné zápasy
22.09.18 | finále | Andrey Chepelev | Colin Van Beem | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Kazakhstan F7 | antuka |
14.09.18 | semifinále | Colin Van Beem | Andrey Chepelev | 6-1, 7-5 | detail zápasu | Kazakhstan F6 | antuka |
28.09.15 | 2. kolo kval. | Colin Van Beem | Andrey Chepelev | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Spain F31 | antuka |
Andrey Chepelev form & Colin Van Beem form
Andrey Chepelev - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Deney Wassermann | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Samuil Konov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 0-6, 0-1, - Andrey Chepelev - skreč | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Ghouse Ali Faisal | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Joris Moret | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Kilian Feldbausch | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Valencia - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Martin Landaluce | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Edas Butvilas | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 1-3, - Andrey Chepelev - skreč | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Michael Vrbensky | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Aleksandre Shvangiradze | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Viktor Kirov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Yanaki Milev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Roman Postolka | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Zoran Ludoski | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 3-6, 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Mats Moraing | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Milos Karol | 4-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu |
Colin Van Beem - poslední zápasy
M15 Porec - antuka | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Stefan Loncar | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Goran Radanovic | 3-6, 7-60, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.12.19 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.12.19 1. kolo | vs. Patrik Rikl | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.12.19 kvalifik. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Moritz Trocker | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Fariduni Hamid | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.19 2. kolo | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.19 1. kolo | vs. Gokberk Ergeneman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.12.19 kvalifik. | vs. Lisandru Rodriguez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Anze Arh | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Fariduni Hamid | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Peter Makk | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. George Tsivadze | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Li-Wie Tan | 6-0, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Viacheslav Yulik | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Lambermont - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Mathieu Perchicot | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
16.08.19 čtvrtfinále | vs. Ryan Nijboer | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Justin Eleveld | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Max Houkes | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
25.07.19 čtvrtfinále | vs. Adrian Obert | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.19 2. kolo | vs. Henri Squire | 1-6, 6-3, 4-2, Henri Squire - skreč | detail zápasu | |
23.07.19 1. kolo | vs. Benedict Kurz | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Marco Miceli | 4-6, 1-6 | detail zápasu |