ZÁPAS
10.03.20 | 2. kolo kval. | Andres Urrea | Sam Lapides | 6-4, 4-6, 10-8 | M15 Cancun | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Kolumbia
31.08.94, 29 Let
18 660 $
31.08.94, 29 Let
18 660 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
26.03.95, 29 Let
26.03.95, 29 Let
Andres Urrea vs. Sam Lapides - Vzájemné zápasy
10.03.20 | 2. kolo kval. | Andres Urrea | Sam Lapides | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | M15 Cancun | tvrdý |
Andres Urrea form & Sam Lapides form
Andres Urrea - poslední zápasy
M25 Maceio - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Benjamin Torres | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Trey Hilderbrand | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Daniel Vishnick | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Pranav Kumar | 7-61, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Xavier Lawrence | 6-3, 6-74, 10-2 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Kris Alessandro Hernandez Mariona | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Lucas Nunez | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Sid Donarski | 7-5, 6-75, 15-13 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Bonnaud | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 0-6, 1-4, - Andres Urrea - skreč | detail zápasu | |
M25 Zapopan - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Drew Van Orderlain | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Victor Lilov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Wulfrano Martinez Mora Esdras | 4-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Dante Rojas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Matija Pecotic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Medellin Challenger - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Matias Soto | 1-6, 0-1, - Andres Urrea - skreč | detail zápasu | |
M15 Tabasco - tvrdý I. | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Ezekiel Clark | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Max Benaim | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Mosquera - antuka | ||||
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Eduardo Ribeiro | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Winnipeg Challenger - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
04.07.22 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cali Challenger - antuka | ||||
27.06.22 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
14.06.22 kvalifik. | vs. Brandon Perez | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Lucas Nunez | 6-4, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Gerald Padilla Silva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Martin Maldonado | 5-7, 7-65, 9-11 | detail zápasu |
Sam Lapides - poslední zápasy
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Andres Urrea | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
28.01.20 2. kolo kval. | vs. Alexander Lebedev | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Rodolfo Villavicencio Castro | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
21.01.20 2. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Zakai Stone | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Fletcher Scott | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Tom Dynka | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Walner Espinoza | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Osmel Rivera Granja | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Emmett Ward | 6-3, 1-6, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Mauricio Astorga | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Viju George | 6-3, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
Dominican Republic - tvrdý | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Hillel Rousseau | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Dominican Republic - tvrdý | ||||
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Osmel Rivera Granja | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Alex Torres | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
Dominican Republic - tvrdý | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Alex Torres | 4-6, 4-2, Alex Torres - skreč | detail zápasu | |
USA F23 - tvrdý | ||||
13.08.18 2. kolo kval. | vs. William Bushamuka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Varun Luthra | 6-1, 6-1 | detail zápasu |