Andres Urrea vs. Sam Lapides 10.03.2020

Andres Urrea vs. Sam Lapides 10.03.2020 - M15 Cancun - porovnání

ZÁPAS

10.03.202. kolo kval.Andres Urrea Sam Lapides 6-4, 4-6, 10-8 Mexico M15 Cancun tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

10-8

Andres Urrea
Kolumbia
31.08.94, 25 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
26.03.95, 25 Let







Sam Lapides
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Andres Urrea vs. Sam Lapides - Vzájemné zápasy

10.03.202. kolo kval.Andres UrreaSam Lapides6-4, 4-6, 10-8 detail zápasuMexico M15 Cancun tvrdý

Andres Urrea - poslední zápasy

Mexico M15 Cancun - tvrdý
12.03.20
1. kolo
vs. Justin Butsch2-6, 1-6 prohradetail zápasu
10.03.20
kvalifik.
vs. Nicolas Uryson3-6, 6-3, 7-10 prohradetail zápasu
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Sam Lapides6-4, 4-6, 10-8 výhradetail zápasu
09.03.20
1. kolo kval.
vs. Christian Heaney-Secord7-65, 6-3 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
18.02.20
2. kolo kval.
vs. Ivar Aramburu Contreras5-7, 2-6 prohradetail zápasu
17.02.20
1. kolo kval.
vs. Jose Daniel Bendeck6-73, 6-4, 10-6 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
10.02.20
1. kolo kval.
vs. David Volfson2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
04.02.20
2. kolo kval.
vs. Alejandro Hoyos Franco2-6, 3-6 prohradetail zápasu
02.02.20
1. kolo kval.
vs. Ricardo David Mayagoitia6-3, 6-75, 10-8 výhradetail zápasu
Paraguay M15 Lambare - antuka
22.08.19
2. kolo
vs. Jorge Brian Panta Herreros2-6, 2-6 prohradetail zápasu
20.08.19
1. kolo
vs. Lucas Britez Risso2-6, 6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Bolivia M15 La - antuka
15.08.19
2. kolo
vs. Cayetano March5-7, 3-6 prohradetail zápasu
14.08.19
1. kolo
vs. Boruch Skierkier3-6, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Bolivia M15 Santa - antuka
08.08.19
2. kolo
vs. Joao Lucas Reis Da Silva5-7, 1-6 prohradetail zápasu
07.08.19
1. kolo
vs. Cristobal Castro7-65, 6-4 výhradetail zápasu
France M15 Uriage - antuka
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Arthur Bouquier4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Portugal M15 Idanha - tvrdý
10.07.19
1. kolo
vs. Filipe Brandao3-6, 2-6 prohradetail zápasu
09.07.19
kvalifik.
vs. Harry David Meehan2-6, 4-6 prohradetail zápasu
08.07.19
1. kolo kval.
vs. David Enfedaque Manogue4-6, 6-1, 10-5 výhradetail zápasu
Portugal M15 Idanha - tvrdý
02.07.19
kvalifik.
vs. Francisco Rocha4-6, 3-6 prohradetail zápasu
01.07.19
1. kolo kval.
vs. August Holmgren4-6, 6-3, 10-6 výhradetail zápasu
France M25+H Toulouse - antuka
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Petr Nouza6-3, 1-6, 5-10 prohradetail zápasu
Spain M15 Majadahonda - antuka
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Theo Arribage2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Colombia M15 Bucaramanga - antuka
24.04.19
1. kolo
vs. Jorge Brian Panta Herreros4-6, 2-3, - Andres Urrea - skrečprohradetail zápasu
Ecuador M15 Guayaquil - antuka
17.04.19
1. kolo
vs. Juan Sebastian Zabala Vargas1-6, 7-63, 4-6 prohradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
12.03.19
kvalifik.
vs. Hillel Rousseau4-6, 6-3, 6-10 prohradetail zápasu
11.03.19
1. kolo kval.
vs. Raul Garcia6-2, 6-4 výhradetail zápasu
USA M15 Tucson - tvrdý
11.02.19
1. kolo kval.
vs. Omni Kumar4-6, 3-6 prohradetail zápasu
USA M15 Claremont - tvrdý
05.02.19
1. kolo kval.
vs. Austin Rapp1-6, 6-4, 8-10 prohradetail zápasu
Dominican Republic Dominican Republic - tvrdý
11.12.18
1. kolo
vs. Jody Maginley1-6, 5-7 prohradetail zápasu

Sam Lapides - poslední zápasy

Mexico M15 Cancun - tvrdý
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Andres Urrea4-6, 6-4, 8-10 prohradetail zápasu
09.03.20
1. kolo kval.
vs. Masood Eisa-Beygi6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
28.01.20
2. kolo kval.
vs. Alexander Lebedev2-6, 1-6 prohradetail zápasu
27.01.20
1. kolo kval.
vs. Rodolfo Villavicencio Castro6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
21.01.20
2. kolo kval.
vs. Francisco Comesana4-6, 2-6 prohradetail zápasu
19.01.20
1. kolo kval.
vs. Zakai Stone7-63, 6-1 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
13.01.20
2. kolo kval.
vs. Fletcher Scott2-6, 1-6 prohradetail zápasu
12.01.20
1. kolo kval.
vs. Tom Dynka6-3, 7-63 výhradetail zápasu
Dominican Republic M15 Santo - tvrdý
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Walner Espinoza4-6, 5-7 prohradetail zápasu
Dominican Republic M15 Santo - tvrdý
01.12.19
1. kolo kval.
vs. Osmel Rivera Granja3-6, 5-7 prohradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
22.09.19
1. kolo kval.
vs. Emmett Ward6-3, 1-6, 1-10 prohradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Mauricio Astorga1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
08.09.19
1. kolo kval.
vs. Viju George6-3, 1-6, 5-10 prohradetail zápasu
Dominican Republic Dominican Republic - tvrdý
08.12.18
1. kolo kval.
vs. Hillel Rousseau2-6, 0-6 prohradetail zápasu
Dominican Republic Dominican Republic - tvrdý
02.12.18
2. kolo kval.
vs. Osmel Rivera Granja2-6, 3-6 prohradetail zápasu
01.12.18
1. kolo kval.
vs. Alex Torres7-61, 6-3 výhradetail zápasu
Dominican Republic Dominican Republic - tvrdý
25.11.18
2. kolo kval.
vs. Jesse Ross2-6, 1-6 prohradetail zápasu
24.11.18
1. kolo kval.
vs. Alex Torres4-6, 4-2, Alex Torres - skrečvýhradetail zápasu
USA USA F23 - tvrdý
13.08.18
2. kolo kval.
vs. William Bushamuka4-6, 3-6 prohradetail zápasu
11.08.18
1. kolo kval.
vs. Varun Luthra6-1, 6-1 výhradetail zápasu
<