ZÁPAS
08.10.16 | 1. kolo kval. | Andrei Vasilevski | Saida'Lo Saidkarimov | 6-4, 6-74, 6-2 | Tashkent Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Andrei Vasilevski | Saida'Lo Saidkarimov | |
1. podání % | 46/92 (50%) | 47/101 (47%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/46 (65%) | 35/47 (74%) |
Vyhrané body z 2.podání | 29/46 (63%) | 25/54 (46%) |
Vyhrané break-bally | 5/13 (38%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 41/101 (41%) | 33/92 (36%) |
Vyhrané body celkem | 100/193 (52%) | 93/193 (48%) |
Dvojchyby | 6 | 11 |
Esa | 11 | 7 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Saida'Lo Saidkarimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrei Vasilevski | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Saida'Lo Saidkarimov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrei Vasilevski | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Saida'Lo Saidkarimov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Andrei Vasilevski | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Saida'Lo Saidkarimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrei Vasilevski | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
4-4 | Saida'Lo Saidkarimov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrei Vasilevski | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Saida'Lo Saidkarimov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrei Vasilevski | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Saida'Lo Saidkarimov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andrei Vasilevski | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Saida'Lo Saidkarimov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrei Vasilevski | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Saida'Lo Saidkarimov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Andrei Vasilevski | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Saida'Lo Saidkarimov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Andrei Vasilevski | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Saida'Lo Saidkarimov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrei Vasilevski | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
6-6 | Saida'Lo Saidkarimov | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 2-3, 2-4 | ||
6-74 |
3 | ||
Andrei Vasilevski | 1-1 | |
0-0, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Saida'Lo Saidkarimov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Andrei Vasilevski | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Saida'Lo Saidkarimov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrei Vasilevski | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Saida'Lo Saidkarimov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Andrei Vasilevski vs. Saida'Lo Saidkarimov - Vzájemné zápasy
08.10.16 | 1. kolo kval. | Andrei Vasilevski | Saida'Lo Saidkarimov | 6-4, 6-74, 6-2 | detail zápasu | Tashkent Challenger | tvrdý |
Andrei Vasilevski form & Saida'Lo Saidkarimov form
Andrei Vasilevski - poslední zápasy
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bordeaux Challenger - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Gregoire Jacq | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
04.11.17 1. kolo kval. | vs. Niels Desein | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Caltanissetta Challenger - antuka | ||||
10.06.17 1. kolo kval. | vs. Dmitry Surchenko | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
10.06.17 2. kolo kval. | vs. Matteo Berrettini | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Anning Challenger - antuka | ||||
22.04.17 1. kolo kval. | vs. Dino Marcan | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Qingdao Challenger - antuka | ||||
15.04.17 2. kolo kval. | vs. Riccardo Ghedin | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
26.03.17 2. kolo kval. | vs. Oscar Otte | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.17 1. kolo kval. | vs. Erik Crepaldi | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Wroclaw Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.17 kvalifik. | vs. Yann Marti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.17 2. kolo kval. | vs. Jan Mertl | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.17 1. kolo kval. | vs. Fredrik Ask | 6-3, 6-73, 6-1 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý I. | ||||
20.11.16 kvalifik. | vs. Denys Molchanov | 7-62, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.16 1. kolo kval. | vs. Evgeny Danilov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.16 1. kolo kval. | vs. Mikhail Elgin | 6-4, 6-75, 6-76 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
29.10.16 1. kolo kval. | vs. Tristan-Samuel Weissborn | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
Budapest Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.16 2. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
22.10.16 1. kolo kval. | vs. Ilija Vucic | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
09.10.16 2. kolo kval. | vs. Yaraslav Shyla | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.16 1. kolo kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 6-4, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
24.09.16 1. kolo kval. | vs. Ruan Roelofse | 6-76, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
04.09.16 1. kolo kval. | vs. Nikola Mektic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Belarus F3 - tvrdý | ||||
25.08.16 čtvrtfinále | vs. Dzmitry Zhyrmont | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.08.16 2. kolo | vs. Scott Clayton | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
23.08.16 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
18.08.16 2. kolo | vs. Daniel Masur | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.08.16 1. kolo | vs. Igor Sijsling | 0-0, Igor Sijsling - skreč | detail zápasu | |
14.08.16 kvalifik. | vs. Sebastian Serrano | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.08.16 1. kolo kval. | vs. Paul-Georg Guenther | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Trnava Challenger - antuka | ||||
06.08.16 1. kolo kval. | vs. Sander Arends | 5-7, 1-6 | detail zápasu |
Saida'Lo Saidkarimov - poslední zápasy
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Oscar Galimardanov | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Egor Noskin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Yerassyl Murat | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Yaraslav Shyla | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Rostislav Galfinger | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Meshref - tvrdý | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. David Pichler | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Meshref - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Alec Adamson | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Shunsuke Wakita | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Sergey Shipilov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Timur Sottimov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Roman Blokhin | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 0-2, - Saida'Lo Saidkarimov - skreč | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Roman Nashatyrkin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-73, 7-66, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.07.19 čtvrtfinále | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.19 2. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 2-4, Djurabeck Karimov - skreč | detail zápasu | |
23.07.19 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
19.07.19 čtvrtfinále | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. A.j. Catanzariti | 2-6, 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Ivan Mikhaylyuk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Dostanbek Tashbulatov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Yerassyl Murat | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
19.06.19 2. kolo | vs. Aldin Setkic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 6-4, 2-1, Karim-Mohamed Maamoun - skreč | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Tomas Liska | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Procopio | 7-5, 6-4 | detail zápasu |