ZÁPAS
27.09.16 | 1. kolo | Sergey Dorozhkin | Andrei Levine | 6-4, 7-5 | Kazakhstan F6 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Sergey Dorozhkin | Andrei Levine | |
1. podání % | 59/84 (70%) | 41/68 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 36/59 (61%) | 27/41 (66%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/25 (56%) | 9/27 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 32/68 (47%) | 34/84 (40%) |
Vyhrané body celkem | 82/152 (54%) | 70/152 (46%) |
Dvojchyby | 7 | 6 |
Esa | 1 | 7 |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
28.06.93, 30 Let
28.06.93, 30 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
11.09.88, 35 Let
29 404 $
11.09.88, 35 Let
29 404 $
Sergey Dorozhkin vs. Andrei Levine - Vzájemné zápasy
27.09.16 | 1. kolo | Sergey Dorozhkin | Andrei Levine | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Kazakhstan F6 | antuka |
Sergey Dorozhkin form & Andrei Levine form
Sergey Dorozhkin - poslední zápasy
M15 Almaty - tvrdý | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Alexander Chepik | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Adam Levi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Doboj - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Merino | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Prijedor - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Petar Pjevcevic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Besir Durguti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Pakistan F3 - antuka | ||||
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Kento Tagashira | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Pakistan F2 - tvrdý | ||||
09.12.18 kvalifik. | vs. Dmitry Myagkov | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.12.18 2. kolo kval. | vs. Kento Tagashira | 3-6, 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Pakistan F1 - tvrdý | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Ahmed Chaudary | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F38 - tvrdý | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tunisia F37 - tvrdý | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Kirill Yarmoshuk | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Tunisia F36 - tvrdý | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Ovcharov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Bekzat Usipbekov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Sanetulla Kutybaev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Switzerland F4 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Bastian Parada | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Russia F7 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
06.08.18 kvalifik. | vs. Nikita Tatyanin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Sergey Korneev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Russia F4 - antuka | ||||
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Ilya Rudiukov | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
30.07.18 kvalifik. | vs. Alan Bzarov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Yuri Khachatryan | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Georgia F1 - antuka | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Dennis Uspensky | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F25 - antuka | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Ezequiel Agustin Santalla | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Andrija Stoskovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Uganda F4 - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Niklas Johansson | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
Uganda F3 - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Andrei Levine - poslední zápasy
Tunisia F30 - tvrdý | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Brian Bencic | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tunisia F29 - antuka | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Anze Arh | 2-2, - Andrei Levine - skreč | detail zápasu | |
27.08.18 kvalifik. | vs. Maxim Turyev | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Mounir Ferchichi | 1-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Russia F1 - tvrdý I. | ||||
01.03.18 2. kolo | vs. Philipp Davydenko | - Andrei Levine - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
27.02.18 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 6-3, Evgenii Tiurnev - skreč | detail zápasu | |
Kazakhstan F2 - tvrdý I. | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Zhansultan Chembotayev | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
30.01.17 kvalifik. | vs. Denys Klok | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F1 - tvrdý I. | ||||
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.17 kvalifik. | vs. Matej Sabanov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Thailand F6 - tvrdý | ||||
26.12.16 2. kolo kval. | vs. Daniiar Duldaev | 0-6, 6-71 | detail zápasu | |
Thailand F5 - tvrdý | ||||
19.12.16 1. kolo kval. | vs. Akanit Pumjit | 7-610, 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Thailand F4 - tvrdý | ||||
13.12.16 1. kolo | vs. Pruchya Isarow | 1-5, - Andrei Levine - skreč | detail zápasu | |
12.12.16 2. kolo kval. | vs. Natthasith Kunsuwan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.16 kvalifik. | vs. Sanhui Shin | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F48 - tvrdý | ||||
30.11.16 1. kolo | vs. Mirko Martinez | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
28.11.16 kvalifik. | vs. Matteo Vialmin | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
28.11.16 2. kolo kval. | vs. Oduzhan Sady Parlak | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F47 - tvrdý | ||||
23.11.16 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.11.16 2. kolo kval. | vs. Emiliano Franco Vecchia | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.16 kvalifik. | vs. Dylan Gee | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.16 1. kolo kval. | vs. Burak Can Yilmaz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F46 - tvrdý | ||||
15.11.16 1. kolo | vs. Filipp Kekercheni | 3-6, 0-3, - Andrei Levine - skreč | detail zápasu | |
14.11.16 kvalifik. | vs. Alexander Mozgovoy | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
14.11.16 2. kolo kval. | vs. Nicolas Carlone | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F45 - tvrdý | ||||
09.11.16 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.16 2. kolo kval. | vs. Ben Gidoni | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.16 kvalifik. | vs. Riccardo Stiglich | 3-6, 5-1, Riccardo Stiglich - skreč | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
05.10.16 2. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.16 1. kolo | vs. Dietrich Dernowski | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu |