ZÁPAS
17.03.19 | finále | Andrea Pellegrino | Maxime Chazal | 6-3, 5-7, 6-4 | M15 Porec | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Andrea Pellegrino | Maxime Chazal | |
1. podání % | 59/98 (60%) | 83/107 (78%) |
Vyhrané body z 1.podání | 34/59 (58%) | 44/83 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 21/39 (54%) | 10/24 (42%) |
Vyhrané break-bally | 7/15 (47%) | 6/13 (46%) |
Vyhrané body z returnu | 53/107 (50%) | 43/98 (44%) |
Vyhrané body celkem | 108/205 (53%) | 97/205 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa | 3 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Andrea Pellegrino | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Maxime Chazal | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Maxime Chazal | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Maxime Chazal | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Andrea Pellegrino | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Maxime Chazal | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Andrea Pellegrino | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Maxime Chazal | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Andrea Pellegrino | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Maxime Chazal | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Andrea Pellegrino | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-3 | Maxime Chazal | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Maxime Chazal | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Maxime Chazal | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Andrea Pellegrino | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Maxime Chazal | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Andrea Pellegrino | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Maxime Chazal | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Maxime Chazal | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Maxime Chazal | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Andrea Pellegrino | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Maxime Chazal | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Maxime Chazal | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Andrea Pellegrino | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Andrea Pellegrino vs. Maxime Chazal - Vzájemné zápasy
17.03.19 | finále | Andrea Pellegrino | Maxime Chazal | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | M15 Porec | antuka |
21.09.17 | čtvrtfinále | Andrea Pellegrino | Maxime Chazal | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Italy F30 | antuka |
Andrea Pellegrino form & Maxime Chazal form
Andrea Pellegrino - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Jesper De Jong | 1-4, - Andrea Pellegrino - skreč | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-72, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
18.02.24 kvalifik. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Thiago Agustin Tirante | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
21.10.23 finále | vs. Mariano Navone | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.23 semifinále | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Federico Coria | 6-0, 3-2, Federico Coria - skreč | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-0, Jan Choinski - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
08.10.23 semifinále | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Orlando Luz | 6-3, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 1-0, Marco Trungelliti - skreč | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
25.09.23 finále | vs. Dennis Novak | 1-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.23 semifinále | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Francesco Passaro | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 6-76, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 6-71, 6-77 | detail zápasu |
Maxime Chazal - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Buse | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-71, - Maxime Chazal - skreč | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Cengiz Aksu | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 7-61, 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Rafael Jodar | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 6-2, 2-1, - Maxime Chazal - skreč | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Moez Echargui | 6-1, 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Maxime Mora | 7-63, 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Jonas Trinker | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Max Hans Rehberg | 7-65, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Biella - antuka | ||||
07.07.23 semifinále | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
06.07.23 čtvrtfinále | vs. Luca Castagnola | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Samuele Pieri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Matteo Martineau | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Nathan Seateun | 6-1, 6-2 | detail zápasu |