ZÁPAS
11.09.17 | 1. kolo | Andrea Pellegrino | Giovanni Rizzuti | 6-1, 6-4 | Italy F29 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Andrea Pellegrino | Giovanni Rizzuti | |
1. podání % | 22/54 (41%) | 25/49 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 15/22 (68%) | 10/25 (40%) |
Vyhrané body z 2.podání | 18/32 (56%) | 12/24 (50%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 27/49 (55%) | 21/54 (39%) |
Vyhrané body celkem | 60/103 (58%) | 43/103 (42%) |
Dvojchyby | 4 | 1 |
Esa | 5 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
13.05.95, 28 Let
16 534 $
13.05.95, 28 Let
16 534 $
Andrea Pellegrino vs. Giovanni Rizzuti - Vzájemné zápasy
11.09.17 | 1. kolo | Andrea Pellegrino | Giovanni Rizzuti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Italy F29 | antuka |
Andrea Pellegrino form & Giovanni Rizzuti form
Andrea Pellegrino - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Jesper De Jong | 1-4, - Andrea Pellegrino - skreč | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-72, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
18.02.24 kvalifik. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Thiago Agustin Tirante | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
21.10.23 finále | vs. Mariano Navone | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.23 semifinále | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Federico Coria | 6-0, 3-2, Federico Coria - skreč | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-0, Jan Choinski - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
08.10.23 semifinále | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Orlando Luz | 6-3, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 1-0, Marco Trungelliti - skreč | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
25.09.23 finále | vs. Dennis Novak | 1-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.23 semifinále | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Francesco Passaro | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 6-76, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 6-71, 6-77 | detail zápasu |
Giovanni Rizzuti - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
08.02.22 kvalifik. | vs. Stefan Popovic | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Gabriele Bosio | 6-4, 1-6, 10-3 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Daniil Savelev | 6-1, 6-73, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.02.22 1. kolo kval. | vs. Cedric Stanke | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.22 2. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.11.21 kvalifik. | vs. Berk Bugarikj | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.11.21 2. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.10.21 2. kolo kval. | vs. John Sperle | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Edoardo Eremin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.03.21 kvalifik. | vs. Guy Den Heijer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Vladislav Tasenkov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Julien Cagnina | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Nules - antuka | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Miguel Damas | 6-1, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Martin Dobry | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Vishal Saravanan | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
15.09.19 2. kolo kval. | vs. Federico Lucini | 6-1, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Agadir - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Nicolas Alberto Arreche | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Andrea Bessire | 5-2, Andrea Bessire - skreč | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Bjorn Nareyka | 3-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Michel Vernier | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Andrea Bessire | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Antonio Muniz Hidalgo | 6-3, 3-0, Antonio Muniz Hidalgo - skreč | detail zápasu |