ZÁPAS
08.06.19 | semifinále | Andrea Pellegrino | Geoffrey Blancaneaux | 7-5, 7-64 | M25 Karlsruhe | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Andrea Pellegrino | Geoffrey Blancaneaux | |
1. podání % | 56/80 (70%) | 58/83 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 37/56 (66%) | 34/58 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/24 (50%) | 12/25 (48%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 37/83 (45%) | 31/80 (39%) |
Vyhrané body celkem | 86/163 (53%) | 77/163 (47%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Andrea Pellegrino | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Andrea Pellegrino | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-5 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Andrea Pellegrino | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Andrea Pellegrino | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Andrea Pellegrino | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Andrea Pellegrino vs. Geoffrey Blancaneaux - Vzájemné zápasy
08.06.19 | semifinále | Andrea Pellegrino | Geoffrey Blancaneaux | 7-5, 7-64 | detail zápasu | M25 Karlsruhe | antuka |
Andrea Pellegrino form & Geoffrey Blancaneaux form
Andrea Pellegrino - poslední zápasy
Munich - antuka | ||||
14.04.24 kvalifik. | vs. Francesco Passaro | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Jesper De Jong | 1-4, - Andrea Pellegrino - skreč | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-72, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
18.02.24 kvalifik. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Thiago Agustin Tirante | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
21.10.23 finále | vs. Mariano Navone | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.23 semifinále | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Federico Coria | 6-0, 3-2, Federico Coria - skreč | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-0, Jan Choinski - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
08.10.23 semifinále | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Orlando Luz | 6-3, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 1-0, Marco Trungelliti - skreč | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
25.09.23 finále | vs. Dennis Novak | 1-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.23 semifinále | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Francesco Passaro | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Geoffrey Blancaneaux - poslední zápasy
Oeiras 3 - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Sarasota Challenger - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Marc Polmans | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 4-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Philip Sekulic | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Adam Walton | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Moez Echargui | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Sumit Nagal | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Benoit Paire | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Benoit Paire | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Li Tu | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Michael Mmoh | 4-6, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Omar Jasika | 6-4, 6-71, 6-3 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Andres Martin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Luca Nardi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.23 čtvrtfinále | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Sho Katayama | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 0-6, 4-6 | detail zápasu |