ZÁPAS
03.09.18 | 2. kolo kval. | Andrea Pellegrino | Alessandro Petrone | 6-1, 6-3 | Genova Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Andrea Pellegrino | Alessandro Petrone | |
1. podání % | 25/41 (61%) | 34/47 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/25 (88%) | 21/34 (62%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/16 (63%) | 4/13 (31%) |
Vyhrané body z returnu | 22/47 (47%) | 9/41 (22%) |
Vyhrané body celkem | 54/88 (61%) | 34/88 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 2 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alessandro Petrone | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Alessandro Petrone | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Alessandro Petrone | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-1 | Alessandro Petrone | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Andrea Pellegrino | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Alessandro Petrone | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Alessandro Petrone | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Alessandro Petrone | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Alessandro Petrone | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Andrea Pellegrino vs. Alessandro Petrone - Vzájemné zápasy
30.03.19 | semifinále | Andrea Pellegrino | Alessandro Petrone | 6-4, 7-5 | detail zápasu | M25 Santa | antuka |
03.09.18 | 2. kolo kval. | Andrea Pellegrino | Alessandro Petrone | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Genova Challenger | antuka |
Andrea Pellegrino form & Alessandro Petrone form
Andrea Pellegrino - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Jesper De Jong | 1-4, - Andrea Pellegrino - skreč | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-72, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
18.02.24 kvalifik. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Thiago Agustin Tirante | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
21.10.23 finále | vs. Mariano Navone | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.23 semifinále | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Federico Coria | 6-0, 3-2, Federico Coria - skreč | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-0, Jan Choinski - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
08.10.23 semifinále | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Orlando Luz | 6-3, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 1-0, Marco Trungelliti - skreč | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
25.09.23 finále | vs. Dennis Novak | 1-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.23 semifinále | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Francesco Passaro | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 6-76, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 6-71, 6-77 | detail zápasu |
Alessandro Petrone - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Petr Hajek | Petr Hajek - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Dmitry Kovkin | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Peter Nagy | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.02.20 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Marco Bortolotti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Johan Nikles | 7-66, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Octavio Volpi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Matteo Gigante | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Gibril Diarra | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
13.09.19 2. kolo | vs. Omar Giacalone | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Gibril Diarra | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trieste - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
16.08.19 čtvrtfinále | vs. Yshai Oliel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Nicolo Turchetti | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Duje Kekez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Antun Vidak | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
02.08.19 čtvrtfinále | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Mattia Frinzi | 1-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kramsach - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Jakob Aichhorn | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Cuneo - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Andrea Basso | 6-74, 1-6 | detail zápasu |