ZÁPAS
04.02.18 | 1. kolo kval. | Andrea Guerrieri | Robert Ziganshin | 6-3, 6-1 | Tunisia F5 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
26.10.95, 28 Let
26.10.95, 28 Let
Andrea Guerrieri vs. Robert Ziganshin - Vzájemné zápasy
04.02.18 | 1. kolo kval. | Andrea Guerrieri | Robert Ziganshin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Tunisia F5 | tvrdý |
Andrea Guerrieri form & Robert Ziganshin form
Andrea Guerrieri - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Martin Klizan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Milan Welte | 6-74, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Jake Van Emburgh | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Henrik Wiersholm | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Adam Heinonen | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Amit Vales | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Jerome Kym | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Kai Lemstra | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Giorgio Ricca | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Cox | 6-0, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 6-1, 6-72, 4-1, Alexey Vatutin - skreč | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Liutarevich | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Blockx | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Johannes Ingildsen | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 6-71, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Henrique Rocha | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Niklas Schell | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Henrique Rocha | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Kris Van Wyk | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Daniil Ostapenkov | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Alessandro Pecci | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Andrea Colombo | 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Robert Ziganshin - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Simion | 3-6, - Robert Ziganshin - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Gregorio Lulli | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Luca Gelhardt | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Bulut Ozcelik | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Nabi Kustepe | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Jounieh - antuka | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Carlo Abou Khater | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Jounieh - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Ibrahim Abou Chahine | 3-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Bagneres - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Emilien Burnel | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Hugo Cazaban | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Horgen - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Schiavetti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Koksijde - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Ystad - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Jakob Arvidsson Ehn | 4-5, - Robert Ziganshin - skreč | detail zápasu | |
M15 Brussels - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Romain Bauvy | 3-6, 1-3, - Robert Ziganshin - skreč | detail zápasu | |
M15 Den - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Tillmann Erdbories | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 0-4, - Robert Ziganshin - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Marc Dijkhuizen | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Marius Ruzgas | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F25 - tvrdý | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Zhan Skindzer | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F24 - tvrdý | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Wellington Bastos | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Lebanon F2 - antuka | ||||
04.10.18 1. kolo | vs. Jaroslav Pospisil | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.09.18 kvalifik. | vs. Fakih Najib | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Lebanon F1 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Michel Saade | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F31 - tvrdý | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Zakaria Ben Brahim | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F30 - tvrdý | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Preston Brown | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F29 - antuka | ||||
27.08.18 kvalifik. | vs. Jan Jermar | 4-6, 0-6 | detail zápasu |