ZÁPAS
15.04.18 | 2. kolo kval. | Andrea Guerrieri | Marek Flinner | 6-2, 6-0 | Italy F8 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
29.12.98, 25 Let
29.12.98, 25 Let
Andrea Guerrieri vs. Marek Flinner - Vzájemné zápasy
15.04.18 | 2. kolo kval. | Andrea Guerrieri | Marek Flinner | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Italy F8 | antuka |
10.03.18 | 1. kolo kval. | Marek Flinner | Andrea Guerrieri | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | Greece F3 | tvrdý |
Andrea Guerrieri form & Marek Flinner form
Andrea Guerrieri - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
12.04.24 semifinále | vs. Jelle Sels | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.24 čtvrtfinále | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
10.04.24 2. kolo | vs. Antonio Caruso | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
08.04.24 1. kolo | vs. Niccolo Ciavarella | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Barletta Challenger - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
01.04.24 kvalifik. | vs. Lucas Bouquet | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Martin Klizan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Milan Welte | 6-74, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Jake Van Emburgh | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Henrik Wiersholm | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Adam Heinonen | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Amit Vales | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Jerome Kym | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Kai Lemstra | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Giorgio Ricca | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Cox | 6-0, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 6-1, 6-72, 4-1, Alexey Vatutin - skreč | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Liutarevich | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Blockx | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Johannes Ingildsen | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 6-71, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Henrique Rocha | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Niklas Schell | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Marek Flinner - poslední zápasy
Tunisia F45 - tvrdý | ||||
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Nicholas Nugent | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F44 - tvrdý | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Francisco Dias | 0-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
Netherlands F6 - antuka | ||||
26.08.18 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F4 - antuka | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Jonathan Van Nieuwenhove | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Dragos Dima | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Benedict Moerl | 7-5, 7-68 | detail zápasu | |
Italy F8 - antuka | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Andrea Guerrieri | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Federico Juan Aguilar | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
Egypt F13 - tvrdý | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Yannick Lenaerts | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F12 - tvrdý | ||||
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 7-5, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Killian Davanzo | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Greece F3 - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Leevi Saatela | 6-1, 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Andrea Guerrieri | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Germany F16 - tvrdý I. | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Alexander Kuerschner | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
France F22 - tvrdý I. | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Kyrian Jacquet | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Spain F29 - antuka | ||||
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Quim Sorni Chavarria | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Peter Wootton | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Hungary F6 - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Shem Alexis | 1-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Germany F11 - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Tim Seibert | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F10 - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Marvin Rehberg | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Italy F16 - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Italy F14 - antuka | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Seroddi | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Greece F5 - tvrdý | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Greece F4 - tvrdý | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Daniel-Andrea Rodriguez-Redondo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Marko Osmakcic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Greece F3 - tvrdý | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Germany F16 - koberec | ||||
24.10.16 2. kolo kval. | vs. Alexander Mannapov | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Netherlands F5 - antuka | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Rick Staal | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Germany F10 - antuka | ||||
08.08.16 1. kolo kval. | vs. David Mrazek | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Germany F9 - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Tom Diederich | 6-75, 2-4, Tom Diederich - skreč | detail zápasu |