Andrea Arnaboldi vs. Daniele Capecchi 23.06.2020

Andrea Arnaboldi vs. Daniele Capecchi 23.06.2020 - All Lower level tournaments - porovnání

ZÁPAS

23.06.201. koloAndrea Arnaboldi Daniele Capecchi 6-2, 6-2 All Lower antuka

STATISTIKY ZÁPASU

1
Andrea Arnaboldi Andrea Arnaboldi podáva0-0
0-0, 15-0, 40-0
1-0Daniele Capecchi Daniele Capecchi podáva
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP]
Andrea Arnaboldi Andrea Arnaboldi podáva2-0
0-0, 15-0, 30-15, 40-15
3-0Daniele Capecchi Daniele Capecchi podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-40
2-1Daniele Capecchi Daniele Capecchi podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-40
Andrea Arnaboldi Andrea Arnaboldi podáva2-2
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40
3-2Daniele Capecchi Daniele Capecchi podáva
0-0, 15-0, 30-15
Andrea Arnaboldi Andrea Arnaboldi podáva4-2
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], A-40
5-2Daniele Capecchi Daniele Capecchi podáva
0-0, 15-0, 40-15[BP]
6-2
2
Andrea Arnaboldi Andrea Arnaboldi podáva0-0
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP]
0-1Daniele Capecchi Daniele Capecchi podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP]
Andrea Arnaboldi Andrea Arnaboldi podáva1-1
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40
2-1Daniele Capecchi Daniele Capecchi podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Andrea Arnaboldi Andrea Arnaboldi podáva3-1
0-0, 15-15, 40-30
4-1Daniele Capecchi Daniele Capecchi podáva
0-0, 0-30, 15-40
Andrea Arnaboldi Andrea Arnaboldi podáva4-2
0-0, 15-0, 40-0
5-2Daniele Capecchi Daniele Capecchi podáva
0-0, 0-15, 30-15, 40-30[BP]
6-2

Andrea Arnaboldi
Taliansko
27.12.87, 32 Let
181 cm
71 kg

Hraje levou rukou
282
155
840 516 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
11.10.95, 24 Let




615
37
32 257 $
Daniele Capecchi
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Andrea Arnaboldi vs. Daniele Capecchi - Vzájemné zápasy

23.06.201. koloAndrea ArnaboldiDaniele Capecchi6-2, 6-2 detail zápasu All Lower antuka

Andrea Arnaboldi - poslední zápasy

All Lower - antuka
30.06.20
1. kolo
vs. Raul Brancaccio6-75, 4-6 prohradetail zápasu
28.06.20
1. kolo
vs. Lorenzo Sonego4-6, 3-6 prohradetail zápasu
27.06.20
1. kolo
vs. Andrea Vavassori6-1, 6-2 výhradetail zápasu
26.06.20
1. kolo
vs. Federico Gaio7-67, 1-6, 11-9 výhradetail zápasu
24.06.20
1. kolo
vs. Jacopo Berrettini6-4, 6-3 výhradetail zápasu
23.06.20
1. kolo
vs. Daniele Capecchi6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Italy Bergamo Challenger - tvrdý I.
21.02.20
čtvrtfinále
vs. Chun Hsin Tseng4-6, 4-6 prohradetail zápasu
20.02.20
3. kolo
vs. Zdenek Kolar6-3, 6-4 výhradetail zápasu
18.02.20
2. kolo
vs. Constant Lestienne2-6, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
17.02.20
1. kolo
vs. Lukas Klein7-64, 6-4 výhradetail zápasu
France Cherbourg Challenger - tvrdý I.
13.02.20
3. kolo
vs. Mirza Basic6-4, 6-73, 3-6 prohradetail zápasu
11.02.20
2. kolo
vs. Alexey Vatutin7-63, 6-2 výhradetail zápasu
09.02.20
1. kolo
vs. Dimitar Kuzmanov6-4, 6-2 výhradetail zápasu
France Quimper Challenger - tvrdý I.
29.01.20
2. kolo
vs. Lukas Lacko6-711, 6-4, 3-6 prohradetail zápasu
27.01.20
1. kolo
vs. Alex Molcan6-1, 6-4 výhradetail zápasu
France Rennes Challenger - tvrdý I.
20.01.20
1. kolo
vs. Arthur Rinderknech4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Thailand Bangkok Challenger - tvrdý
16.01.20
čtvrtfinále
vs. Gian Marco Moroni2-6, 4-6 prohradetail zápasu
15.01.20
3. kolo
vs. Santiago Giraldo4-6, 7-62, 6-4 výhradetail zápasu
13.01.20
2. kolo
vs. Robin Haase6-3, 3-6, 6-1 výhradetail zápasu
12.01.20
1. kolo
vs. Cem Ilkel3-6, 6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Portugal Maia Challenger - antuka
19.11.19
2. kolo
vs. Roberto Marcora3-6, 6-2, 4-6 prohradetail zápasu
18.11.19
1. kolo
vs. Carlos Gomez-Herrera6-1, 7-5 výhradetail zápasu
Italy Ortisei Challenger - tvrdý I.
11.11.19
1. kolo
vs. Julian Ocleppo4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Germany Ismaning Challenger - koberec
14.10.19
1. kolo
vs. Benjamin Hassan2-6, 0-1, - Andrea Arnaboldi - skrečprohradetail zápasu
Italy Florence Challenger - antuka
24.09.19
1. kolo
vs. Filip Horansky1-6, 0-2, - Andrea Arnaboldi - skrečprohradetail zápasu
Italy Biella Challenger - antuka
17.09.19
2. kolo
vs. Paolo Lorenzi3-6, 5-7 prohradetail zápasu
16.09.19
1. kolo
vs. Carlos Boluda-Purkiss7-5, 2-0, Carlos Boluda-Purkiss - skrečvýhradetail zápasu
Bosnia and Herzeg. Banja Luka - antuka
11.09.19
2. kolo
vs. Carlos Berlocq6-71, 6-75 prohradetail zápasu
09.09.19
1. kolo
vs. Lucas Gerch6-3, 7-5 výhradetail zápasu
France Cassis Challenger - tvrdý
04.09.19
2. kolo
vs. Mikael Ymer3-6, 4-6 prohradetail zápasu

Daniele Capecchi - poslední zápasy

All Lower - antuka
29.06.20
1. kolo
vs. Luca Nardi3-6, 7-62, 5-7 prohradetail zápasu
23.06.20
1. kolo
vs. Andrea Arnaboldi2-6, 2-6 prohradetail zápasu
22.06.20
1. kolo
vs. Mattia Frinzi6-2, 6-1 výhradetail zápasu
21.06.20
1. kolo
vs. Gian Marco Ortenzi6-4, 6-0 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
05.03.20
2. kolo
vs. Jaroslav Pospisil2-6, 3-6 prohradetail zápasu
04.03.20
1. kolo
vs. Cezar Cretu (ROU)6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
28.02.20
čtvrtfinále
vs. Nam Hoang Ly7-5, 5-7, 2-6 prohradetail zápasu
27.02.20
2. kolo
vs. Simon Anthony Ivanov7-5, 6-1 výhradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Alexis Canter6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
20.02.20
2. kolo
vs. Omar Giacalone0-6, 6-71 prohradetail zápasu
18.02.20
1. kolo
vs. Illya Beloborodko6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
22.01.20
1. kolo
vs. Stefano Baldoni2-6, 6-1, 3-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
18.01.20
semifinále
vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo1-6, 6-4, 0-6 prohradetail zápasu
17.01.20
čtvrtfinále
vs. Faris Zakaryia6-0, 6-0 výhradetail zápasu
16.01.20
2. kolo
vs. Philip Bachmaier6-3, 7-5 výhradetail zápasu
15.01.20
1. kolo
vs. Nishith Naveen6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
08.01.20
1. kolo
vs. Lucas Catarina1-6, 4-6 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
26.11.19
1. kolo
vs. Francesco Vilardo6-2, 1-6, 4-6 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
22.11.19
čtvrtfinále
vs. Georgii Kravchenko0-6, 6-3, 3-6 prohradetail zápasu
21.11.19
2. kolo
vs. Benjamin Lock6-1, 6-4 výhradetail zápasu
20.11.19
1. kolo
vs. Maxim Krapivin6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
16.11.19
semifinále
vs. Kristjan Tamm6-0, 3-6, 2-6 prohradetail zápasu
15.11.19
čtvrtfinále
vs. Luca Giacomini6-3, 7-66 výhradetail zápasu
14.11.19
2. kolo
vs. Mikhail Fufygin6-3, 6-3 výhradetail zápasu
13.11.19
1. kolo
vs. Daniel De Jonge6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
26.10.19
2. kolo
vs. Marlon Vankan7-61, 6-74, 5-10 prohradetail zápasu
22.10.19
1. kolo
vs. Ivan Davydov6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
17.10.19
2. kolo
vs. Nicolas Alberto Arreche2-6, 1-6 prohradetail zápasu
16.10.19
1. kolo
vs. Julian Cundom6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Lebanon M25 Jounieh - antuka
03.10.19
2. kolo
vs. Maxime Chazal1-6, 1-6 prohradetail zápasu
<