ZÁPAS
20.03.17 | 1. kolo kval. | Ameur Ben Hassen | Victor Segantini Bertoldo | 6-4, 6-3 | Tunisia F11 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Tunisko
28.06.93, 30 Let
13 468 $
28.06.93, 30 Let
13 468 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Brazília
23.02.96, 28 Let
23.02.96, 28 Let
Ameur Ben Hassen vs. Victor Segantini Bertoldo - Vzájemné zápasy
20.03.17 | 1. kolo kval. | Ameur Ben Hassen | Victor Segantini Bertoldo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Tunisia F11 | antuka |
Ameur Ben Hassen form & Victor Segantini Bertoldo form
Ameur Ben Hassen - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Calvin Hemery | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Maxence Broville | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Serafin Zund | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Digvijaypratap Singh | 6-76, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.20 2. kolo kval. | vs. Francisco Cabral | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Patrik Stepanic | 5-7, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Hugo Voljacques | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Hugo Voljacques | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-74, 6-72 | detail zápasu | |
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Artur Kulibaba | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.12.19 kvalifik. | vs. Max Houkes | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Tolga Basriev | 6-1, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Skander Ben Abdallah | 4-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 2-3, - Ameur Ben Hassen - skreč | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Matteo Meneghetti | 1-6, 6-0, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Andreas Anastasis Lavdas | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.11.19 kvalifik. | vs. Mirko Martinez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Lewei Cai | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Olivier Rojas | 1-6, 1-4, - Ameur Ben Hassen - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.19 kvalifik. | vs. Lorenzo Vatteroni | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Charles Tzicas | 6-4, 5-7, 12-10 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Mikel Aranzabal | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Mats Hermans | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
19.07.19 čtvrtfinále | vs. Erik Crepaldi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 1-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Gregorio Cordonnier | 7-65, 7-5 | detail zápasu |
Victor Segantini Bertoldo - poslední zápasy
M25 Aparecida - antuka | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Pedro Cressoni | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Recife - antuka | ||||
21.09.21 kvalifik. | vs. Gabriel Tumasonis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Luciano Carraro | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 La - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Jose Daniel Bendeck | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
06.08.19 kvalifik. | vs. Ramiro Pioli Tizon | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Raphael Sanglard | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Joao Giannella | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Dominican Republic - tvrdý | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Philip Wilbert Major | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Dominican Republic - tvrdý | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Bernardo Pereira Oliveira | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Dominican Republic - tvrdý | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Sean Robles | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Christian Flemming Petersen Justo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Brazil F9 - antuka | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Laelson Rodrigues | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brazil F8 - antuka | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Javier Naser | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Gabriel Schlatter | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Brazil F7 - antuka | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Lucas Biato Bernardo | 6-3, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Brazil F6 - antuka | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Heitor Forjaz Toledo Dornelles De Carvalho | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Brazil F5 - antuka | ||||
15.10.18 2. kolo kval. | vs. Gabriel Tumasonis | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Heitor Forjaz Toledo Dornelles De Carvalho | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Brazil F2 - antuka | ||||
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Mateus Alves | 2-6, 0-4, - Victor Segantini Bertoldo - skreč | detail zápasu | |
Brazil F4 - antuka | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Igor Gimenez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brazil F3 - antuka | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Joao Giannella | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brazil F2 - antuka | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 1-4, - Victor Segantini Bertoldo - skreč | detail zápasu | |
Zimbabwe F3 - tvrdý | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Kunal Vazirani | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Sean Fynn | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Zimbabwe F2 - tvrdý | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Muzingaye Dickson Andile Sibanda | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Zimbabwe F1 - tvrdý | ||||
12.06.17 kvalifik. | vs. Lleyton Cronje | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Maximiliano Roman Mayorga | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Mexico F4 - tvrdý | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Tomislav Edward Papac | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Mexico F3 - tvrdý | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Eduardo Mustre Torres | 6-3, 6-0 | detail zápasu |