ZÁPAS
23.10.19 | 1. kolo | Alvaro Lopez San Martin | Oriol Fillat Gimenez | 6-3, 6-0 | M15 Benicarlo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alvaro Lopez San Martin | Oriol Fillat Gimenez | |
1. podání % | 27/45 (60%) | 35/46 (76%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/27 (74%) | 15/35 (43%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/18 (61%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 28/46 (61%) | 14/45 (31%) |
Vyhrané body celkem | 59/91 (65%) | 32/91 (35%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Oriol Fillat Gimenez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Alvaro Lopez San Martin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Oriol Fillat Gimenez | |
0-0, 0-15 | ||
Alvaro Lopez San Martin | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Oriol Fillat Gimenez | |
Alvaro Lopez San Martin | 2-3 | |
0-0, 30-0 | ||
Alvaro Lopez San Martin | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Oriol Fillat Gimenez | |
6-3 |
2 | ||
Alvaro Lopez San Martin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, A-40 | ||
1-0 | Oriol Fillat Gimenez | |
0-0 | ||
Alvaro Lopez San Martin | 2-0 | |
3-0 | Oriol Fillat Gimenez | |
Alvaro Lopez San Martin | 4-0 | |
5-0 | Oriol Fillat Gimenez | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-0[BP] | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
13.03.02, 22 Let
13.03.02, 22 Let
Alvaro Lopez San Martin vs. Oriol Fillat Gimenez - Vzájemné zápasy
23.10.19 | 1. kolo | Alvaro Lopez San Martin | Oriol Fillat Gimenez | 6-3, 6-0 | detail zápasu | M15 Benicarlo | antuka |
Alvaro Lopez San Martin form & Oriol Fillat Gimenez form
Alvaro Lopez San Martin - poslední zápasy
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Saul Romero Guerra | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Melero Kretzer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Iliyan Radulov | 6-77, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Juan Mano | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Vilius Gaubas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Ryan Nijboer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Sergio Callejon Hernando | 2-3, - Alvaro Lopez San Martin - skreč | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-72, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Alejandro Juan Mano | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Troyes Challenger - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Antonio Prat | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Illya Maksymchuk | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Perugia Challenger - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-76, 6-75 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Lavoratori | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Martin Landaluce | 6-3, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Federico Gaio | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Maxime Chazal | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Lyon - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo | vs. David Goffin | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Oriol Fillat Gimenez - poslední zápasy
M25 Mataro - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Marc Saura Moragrega | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Marbella - tvrdý | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Davide Pozzi | 7-5, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Maxime Mora | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Christoffer Solberg | 6-1, 6-74, 10-3 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Samuel Guarin | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Pawel Juszczak | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
05.01.20 1. kolo kval. | vs. Sacha Modica | 5-7, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Javier Marti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.11.19 kvalifik. | vs. Joan B Borras Isern | 6-3, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Mark Owen Endler | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Pol Fernandez | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Sheil Kotecha | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 6-3, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Sabadell - antuka | ||||
01.10.19 kvalifik. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Cameron Henricy Trigolos | 5-7, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Oscar Traviesa Mola | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
Spain F29 - antuka | ||||
24.09.18 kvalifik. | vs. Hugo Gaston | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Jeremias Lima-Perez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Lluis Dolz | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Spain F25 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Bruno Mardones | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F12 - antuka | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Francisco Dias | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Spain F7 - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. John Echeverria | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.03.18 | vs. Raul Safont Martinez | 6-1, 7-5 | detail zápasu |