ZÁPAS
21.08.20 | 1. kolo | Altug Celikbilek | Paul Valsecchi | 6-3, 6-3 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Altug Celikbilek | 3-1 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Paul Valsecchi | |
0-0, 30-0, 40-30[BP], 40-40 | ||
Altug Celikbilek | 3-3 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
4-3 | Paul Valsecchi | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Altug Celikbilek | 5-3 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Paul Valsecchi | |
0-0 | ||
Altug Celikbilek | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
2-0 | Paul Valsecchi | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Altug Celikbilek | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
2-2 | Paul Valsecchi | |
0-0 | ||
Altug Celikbilek | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
4-2 | Paul Valsecchi | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Altug Celikbilek | 5-2 | |
0-0, 0-30 | ||
5-3 | Paul Valsecchi | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
20.08.97, 26 Let
16 033 $
20.08.97, 26 Let
16 033 $
Altug Celikbilek vs. Paul Valsecchi - Vzájemné zápasy
21.08.20 | 1. kolo | Altug Celikbilek | Paul Valsecchi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Altug Celikbilek form & Paul Valsecchi form
Altug Celikbilek - poslední zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Kenny de Schepper | 6-74, 6-2, 6-72 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jiri Vesely | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Robin Bertrand | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
03.02.24 | vs. Ajeet Rai | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Marius Copil | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 7-5, 5-7, 7-66 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Vilius Gaubas | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Aidan Mchugh | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 2-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Nick Hardt | 6-1, 6-75, 1-4, - Altug Celikbilek - skreč | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-4, 6-76, 6-3 | detail zápasu |
Paul Valsecchi - poslední zápasy
M25 Maceio - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Mateus Alves | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Luis Britto | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Joaquim Almeida | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ronaldo Alexandre | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Luis Ferraz Sandoval Carvalho | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Guilherme Meale | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Dmitry Popko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Batagin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Adam Briant | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Clement Tenenhaus | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Gabriel Donev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Paolini | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Oleksander Kyrychenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Liova Ajavon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Peter Kucera | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Alen Mujakic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Marko Indjic | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Luka Todorovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Nicholas Campbell | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Hans Albert Schubert | 6-4, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Dubrovnik - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Emil Dapcevic | 6-3, 1-0, - Paul Valsecchi - skreč | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 4-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu |