ZÁPAS
04.10.18 | 2. kolo | Altug Celikbilek | Kazuma Kawachi | 6-2, 4-6, 6-3 | Tunisia F34 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Altug Celikbilek | Kazuma Kawachi | |
1. podání % | 83/110 (75%) | 59/86 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 50/83 (60%) | 34/59 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/27 (44%) | 10/27 (37%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 4/12 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 42/86 (49%) | 48/110 (44%) |
Vyhrané body celkem | 104/196 (53%) | 92/196 (47%) |
Dvojchyby | 5 | 5 |
Esa | 14 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Altug Celikbilek | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
1-0 | Kazuma Kawachi | |
0-0, A-40[BP] | ||
1-1 | Kazuma Kawachi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Altug Celikbilek | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Kazuma Kawachi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
4-1 | Kazuma Kawachi | |
4-2 | Kazuma Kawachi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Altug Celikbilek | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Kazuma Kawachi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Altug Celikbilek | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Kazuma Kawachi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Altug Celikbilek | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Kazuma Kawachi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-2 | Kazuma Kawachi | |
3-3 | Kazuma Kawachi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Altug Celikbilek | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Kazuma Kawachi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
4-5 | Kazuma Kawachi | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Kazuma Kawachi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Kazuma Kawachi | |
1-1 | Kazuma Kawachi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
2-1 | Kazuma Kawachi | |
3-1 | Kazuma Kawachi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-1 | Kazuma Kawachi | |
4-2 | Kazuma Kawachi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
4-3 | Kazuma Kawachi | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
5-3 | Kazuma Kawachi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Altug Celikbilek vs. Kazuma Kawachi - Vzájemné zápasy
04.10.18 | 2. kolo | Altug Celikbilek | Kazuma Kawachi | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | Tunisia F34 | tvrdý |
Altug Celikbilek form & Kazuma Kawachi form
Altug Celikbilek - poslední zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Kenny de Schepper | 6-74, 6-2, 6-72 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jiri Vesely | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Robin Bertrand | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
03.02.24 | vs. Ajeet Rai | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Marius Copil | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 7-5, 5-7, 7-66 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Vilius Gaubas | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Aidan Mchugh | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 2-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Nick Hardt | 6-1, 6-75, 1-4, - Altug Celikbilek - skreč | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-4, 6-76, 6-3 | detail zápasu |
Kazuma Kawachi - poslední zápasy
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Kousuke Ogura | 7-64, 0-6, 10-12 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Hanyi Liu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Chandigarh - tvrdý | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Bang Shuo Yin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 New - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Bang Shuo Yin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.12.23 kvalifik. | vs. Shu Muto | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.12.23 1. kolo kval. | vs. Seiya Nakanishi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Ryotaro Matsumura | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Sanhui Shin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Yamato Sueoka | 6-2, 3-6, 7-61 | detail zápasu | |
20.12.23 kvalifik. | vs. Yuto Oki | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Noritaka Koizumi | 4-6, 6-1, 10-2 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Nathan Ponwith | 7-64, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Siddhant Banthia | 6-3, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Taiyo Yamanaka | 7-63, 4-6, 0-2, - Kazuma Kawachi - skreč | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
15.09.23 2. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 3-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Mohammad Alkotop | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Younes Lalami Laaroussi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Herzlia - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Orel Kimhi | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Itamar Tapiro | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Amir Milushev | 2-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Yuichiro Inui | 3-6, 7-60, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Koki Matsuda | 6-75, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Roy Hobbs | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
17.06.23 čtvrtfinále | vs. Justin Barki | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Gunawan Trismuwantara | 6-1, 6-2 | detail zápasu |