ZÁPAS
09.05.16 | 2. kolo kval. | Aljaz Radinski | Gleb Blekher | 6-1, 6-2 | Croatia F6 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kanada
29.12.00, 23 Let
29.12.00, 23 Let
Aljaz Radinski vs. Gleb Blekher - Vzájemné zápasy
09.05.16 | 2. kolo kval. | Aljaz Radinski | Gleb Blekher | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Croatia F6 | antuka |
Aljaz Radinski form & Gleb Blekher form
Aljaz Radinski - poslední zápasy
Serbia F3 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Samuel Hodor | 1-6, - Aljaz Radinski - skreč | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
13.08.18 kvalifik. | vs. Dusan Rajic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Stefan Dragovic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Sorin Andrei Iordache | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Portoroz Challenger - tvrdý | ||||
06.08.18 1. kolo | vs. Tobias Kamke | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Slovakia F1 - antuka | ||||
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 4-6, 6-2, 1-4, - Aljaz Radinski - skreč | detail zápasu | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Austria F3 - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Richard Muzaev | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Robert Steinhauser | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hungary F5 - antuka | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Tadeas Paroulek | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
31.05.18 2. kolo | vs. David Pichler | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
30.05.18 1. kolo | vs. Nebojsa Milenkovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Bogdan Bajic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Marko Galic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Feda Bilic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Hungary F3 - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.18 kvalifik. | vs. Nikolas Walterscheid-Tukic | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Maxi Fellner | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Hungary F1 - antuka | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 6-75, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F5 - antuka | ||||
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 7-65, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F4 - antuka | ||||
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 1-6, 2-5, - Aljaz Radinski - skreč | detail zápasu | |
Turkey F42 - antuka | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Gorkem Yuksel Inan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Vitomir Markovic | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.17 kvalifik. | vs. Koray Kirci | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Daniel Rabas | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Hungary F4 - antuka | ||||
13.06.17 1. kolo | vs. Peter Nagy | 1-6, 0-3, - Aljaz Radinski - skreč | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Dan Dumitrascu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.17 kvalifik. | vs. Tomas Liska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Hungary F3 - antuka | ||||
23.05.17 1. kolo | vs. Thomas Statzberger | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.17 kvalifik. | vs. Matthew Kandath | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Gleb Blekher - poslední zápasy
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Igor Kudriashov | 2-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Egor Novikov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Timur Kiuamov | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Daniyal Darken | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Martin Borisiouk | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Vikhlyantsev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.19 kvalifik. | vs. Marc Dijkhuizen | 2-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Efe Comu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Artur Martsinkevich | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Vladislav Gorbatenko | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Efe Comu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Ivan Zaytsev | 3-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Matvey Khomentovskiy | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Sanetulla Kutybaev | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Isfandiyor Makhmudov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Li-Wie Tan | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Sebastian Pjontek | 4-6, 7-67, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Anton Desyatnik | 3-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Yan Sabanin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Mikhail Sokolovskiy | 7-5, 6-78, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Ystad - antuka | ||||
06.08.19 kvalifik. | vs. Jakob Arvidsson Ehn | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 6-4, 1-6, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Sanetulla Kutybaev | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.07.19 kvalifik. | vs. Alibek Aidaraly | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Ran Amar | 0-6, 0-6 | detail zápasu |