ZÁPAS
27.10.18 | 1. kolo kval. | Aliaksey Matsiush | Kerim Esiev | 3-6, 6-4, 6-1 | Turkey F34 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Bielorusko
23.01.00, 24 Let
23.01.00, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
23.05.00, 23 Let
23.05.00, 23 Let
Aliaksey Matsiush vs. Kerim Esiev - Vzájemné zápasy
27.10.18 | 1. kolo kval. | Aliaksey Matsiush | Kerim Esiev | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | Turkey F34 | antuka |
Aliaksey Matsiush form & Kerim Esiev form
Aliaksey Matsiush - poslední zápasy
M25 Tavira - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Mikolaj Borkowski | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Kacper Szymkowiak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Jakub Katuch | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Jonas Helpferer | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.04.23 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | - | detail zápasu | |
M15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Stepan Mruzek | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.22 kvalifik. | vs. Gabriele Camilli | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Luke Vuletic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Zhengyu Sun | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Jamie Krattiger | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Ust - tvrdý | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Ivan Denisov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.22 1. kolo | vs. Ivan Kizilov | 3-6, 7-68, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.22 kvalifik. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Koszalin - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Egor Noskin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F34 - antuka | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Gabriele Bosio | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Kerim Esiev | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F33 - antuka | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Moaz Assaf | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Belarus F3 - tvrdý | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Arturs Lazdins | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Belarus F1 - tvrdý | ||||
05.08.18 kvalifik. | vs. Alberto Bronzetti | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Latvia F1 - antuka | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Teodors Pukshe | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Kerim Esiev - poslední zápasy
Turkey F41 - antuka | ||||
17.12.18 1. kolo kval. | vs. Can Zorlu | 6-3, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F38 - antuka | ||||
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Senne Braun | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
18.11.18 1. kolo kval. | vs. David Martirosian | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Flemming Peters | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Turkey F35 - antuka | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Andrey Uvarov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F34 - antuka | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Aliaksey Matsiush | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F33 - antuka | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Nicholas White | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F32 - antuka | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Tomas Liska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Nicolas Grandjean | 2-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F30 - antuka | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Ponomarenko | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 6-3, 5-4, Vincentiu Andrei Niculescu - skreč | detail zápasu | |
Turkey F28 - antuka | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Muhammet Furkan Guldas | 2-6, 3-6 | detail zápasu |