Aliaksandr Sasnouski vs. Tom Abelevich 01.03.2020

Aliaksandr Sasnouski vs. Tom Abelevich 01.03.2020 - M15 Sharm El Sheikh - porovnání

ZÁPAS

01.03.201. kolo kval.Aliaksandr Sasnouski Tom Abelevich 6-0, 6-2 Egypt M15 Sharm tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

6-2

Aliaksandr Sasnouski
Bielorusko
12.01.01, 19 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
08.02.99, 21 Let







Tom Abelevich
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Aliaksandr Sasnouski vs. Tom Abelevich - Vzájemné zápasy

01.03.201. kolo kval.Aliaksandr SasnouskiTom Abelevich6-0, 6-2 detail zápasuEgypt M15 Sharm tvrdý

Aliaksandr Sasnouski - poslední zápasy

Egypt M15 Sharm - tvrdý
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Niels Visker4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Iancu-Lustinian Ghinda6-74, 1-6 prohradetail zápasu
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Tom Abelevich6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Russia M15 Kazan - tvrdý I.
20.01.20
1. kolo kval.
vs. Alexandr Binda3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
13.10.19
1. kolo kval.
vs. Andrea Borroni4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
06.10.19
1. kolo kval.
vs. Michal Mikula4-6, 6-74 prohradetail zápasu
Ukraine M15 Chornomorsk - antuka
22.09.19
1. kolo kval.
vs. Danyil Fedorov0-6, 4-6 prohradetail zápasu
Belarus M15 Minsk - tvrdý
21.08.19
1. kolo
vs. Artem Dubrivnyy1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Ukraine M15 Irpin - antuka
12.08.19
kvalifik.
vs. Daniil Savelev4-6, 6-1, 6-10 prohradetail zápasu
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Igor Solomatin6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt Egypt F22 - tvrdý
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Sagar Ahuja2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Egypt Egypt F21 - tvrdý
30.09.18
1. kolo kval.
vs. Jeff Guerrero2-6, 3-6 prohradetail zápasu

Tom Abelevich - poslední zápasy

Egypt M15 Sharm - tvrdý
09.03.20
2. kolo kval.
vs. Iancu-Lustinian Ghinda4-6, 3-6 prohradetail zápasu
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Muhammad Ragy6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Aliaksandr Sasnouski0-6, 2-6 prohradetail zápasu
Izrael Israel F13 - tvrdý
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Rayne Roselt6-76, 2-6 prohradetail zápasu
Izrael Israel F4 - tvrdý
22.04.18
1. kolo kval.
vs. Roee Benya0-6, 0-6 prohradetail zápasu
Izrael Israel F16 - tvrdý
27.11.17
2. kolo kval.
vs. Alexey Aleshchev0-6, 2-6 prohradetail zápasu
27.11.17
1. kolo kval.
vs. Michael Kricheli6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Izrael Israel F15 - tvrdý
26.10.15
1. kolo kval.
vs. Yuriy Kovalenko5-7, 4-6 prohradetail zápasu
Izrael Israel F7 - tvrdý
01.06.15
2. kolo kval.
vs. Guy Michelevitz1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Izrael Israel F6 - tvrdý
11.05.15
1. kolo kval.
vs. Motvey Radionov1-6, 6-4, 4-6 prohradetail zápasu
Izrael Israel F5 - tvrdý
04.05.15
2. kolo kval.
vs. Yankel Zemel1-6, 0-6 prohradetail zápasu
<