ZÁPAS
15.11.17 | 1. kolo | Aliaksandr Liaonenka | Milan Drinic | 7-61, 6-1 | Greece F9 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Aliaksandr Liaonenka vs. Milan Drinic - Vzájemné zápasy
15.11.17 | 1. kolo | Aliaksandr Liaonenka | Milan Drinic | 7-61, 6-1 | detail zápasu | Greece F9 | tvrdý |
Aliaksandr Liaonenka form & Milan Drinic form
Aliaksandr Liaonenka - poslední zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Guy Den Heijer | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 3-6, 7-67, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Rei Sakamoto | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.24 finále | vs. Marek Gengel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Jasza Szajrych | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-2, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Yan Bai | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Arthur Weber | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Colin Sinclair | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Luke Saville | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
20.08.23 kvalifik. | vs. Ray Ho | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Yan Bai | 6-715, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Woobin Shin | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Astana - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Aleksei Mokrov | 7-5, 0-6, 3-10 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Semen Voronin | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
24.07.23 kvalifik. | vs. Karan Singh | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Mokrov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Shanghai - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | - | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Jordan Chiu | 7-68, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Daniil Ostapenkov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Hanwen Li | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Pavel Verbin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Petar Teodorovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Bautista Vilicich | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu |
Milan Drinic - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-75, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Arslanbek Aitkulov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Yousef Khamis | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Bader Alabdullah | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Guy Den Heijer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Bader Alabdullah | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Peter Fajta | 3-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Kristijan Juhas | 3-6, 6-1, 11-13 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Nini Gabriel Dica | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 6-4, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Kuraica | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-0, 3-6, 14-16 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Gorazd Srbljak | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Jan Kobierski | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Novak Novakovic | 6-3, 6-75, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
02.06.23 čtvrtfinále | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Nicolas Villalon | 4-6, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 6-3, Sergei Pogosian - skreč | detail zápasu |