ZÁPAS
23.09.18 | 2. kolo kval. | Ali Zaghloul | Lorenzo Vatteroni | 3-1, - skreč | Egypt F20 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Egypt
27.09.99, 24 Let
27.09.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
27.09.00, 23 Let
27.09.00, 23 Let
Ali Zaghloul vs. Lorenzo Vatteroni - Vzájemné zápasy
23.09.18 | 2. kolo kval. | Ali Zaghloul | Lorenzo Vatteroni | 3-1, Lorenzo Vatteroni - skreč | detail zápasu | Egypt F20 | antuka |
Ali Zaghloul form & Lorenzo Vatteroni form
Ali Zaghloul - poslední zápasy
M15 Cairo - antuka | ||||
10.12.19 kvalifik. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 6-1, 3-2, Axel Herberg - skreč | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Victor Ernaelsteen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Sahil Gaware | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Youssef Elmahdy | 7-5, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
Egypt F31 - antuka | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Fred Olivier Schommer | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F29 - antuka | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Giordan Kunz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Abdallah Rabie | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F20 - antuka | ||||
24.09.18 kvalifik. | vs. Federico Bertuccioli | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 3-1, Lorenzo Vatteroni - skreč | detail zápasu | |
Egypt F19 - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Mohamad Gomaa | 6-4, 3-4, Mohamad Gomaa - skreč | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Gregorio Cordonnier | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F18 - antuka | ||||
10.09.18 kvalifik. | vs. Gregorio Cordonnier | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Mohamed Hesham | 6-0, 7-66 | detail zápasu | |
Egypt F17 - antuka | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F16 - antuka | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Anze Arh | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F15 - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Jeff Guerrero | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Lorenzo Vatteroni - poslední zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Jerko Brkic | 7-5, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Alen Bill | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jerko Brkic | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Ruben Hartig | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Francesco Ferrari | 5-7, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
05.03.24 2. kolo kval. | vs. Aljaz Jeran | 6-2, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Kyle Overmyer | 6-4, 1-0, Kyle Overmyer - skreč | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Fabien Salle | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Lucas Renard | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. James Davis | 3-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Daniel Cox | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ewen Lumsden | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Michael Zhu | 4-6, 6-1, 9-11 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Cheraag Bajwa | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Michael Agwi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 6-0, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Jonas Trinker | 6-73, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Fred Simonsson | 3-6, 6-4, 12-10 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Stefano D'Agostino | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Caparco | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-0, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Luca Giacomini | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Alberto Morolli | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Mathys | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 2-6 | detail zápasu |