ZÁPAS
08.12.19 | 1. kolo kval. | Ali Zaghloul | Axel Herberg | 6-1, 3-2, - skreč | M15 Cairo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Egypt
27.09.99, 24 Let
27.09.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
04.02.00, 24 Let
04.02.00, 24 Let
Ali Zaghloul vs. Axel Herberg - Vzájemné zápasy
08.12.19 | 1. kolo kval. | Ali Zaghloul | Axel Herberg | 6-1, 3-2, Axel Herberg - skreč | detail zápasu | M15 Cairo | antuka |
Ali Zaghloul form & Axel Herberg form
Ali Zaghloul - poslední zápasy
M15 Cairo - antuka | ||||
10.12.19 kvalifik. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 6-1, 3-2, Axel Herberg - skreč | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Victor Ernaelsteen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Sahil Gaware | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Youssef Elmahdy | 7-5, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
Egypt F31 - antuka | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Fred Olivier Schommer | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F29 - antuka | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Giordan Kunz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Abdallah Rabie | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F20 - antuka | ||||
24.09.18 kvalifik. | vs. Federico Bertuccioli | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 3-1, Lorenzo Vatteroni - skreč | detail zápasu | |
Egypt F19 - antuka | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Gregorio Cordonnier | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Mohamad Gomaa | 6-4, 3-4, Mohamad Gomaa - skreč | detail zápasu | |
Egypt F18 - antuka | ||||
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Mohamed Hesham | 6-0, 7-66 | detail zápasu | |
10.09.18 kvalifik. | vs. Gregorio Cordonnier | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F17 - antuka | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F16 - antuka | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Anze Arh | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F15 - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Jeff Guerrero | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Axel Herberg - poslední zápasy
M15 Telde - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-4, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Richard Zusman | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Tarragona - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Luka Talan Lopatic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Maximus Jones | 6-3, 2-0, Maximus Jones - skreč | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Alvaro Bueno Gil | 1-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ayush Sharma | 6-3, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 2-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 7-62, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 7-64, 6-74, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Dinko Dinev | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Martinez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Peetu Pohjola | 3-6, 7-64, 6-10 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Joshua Leon-Nestler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. David Totikashvili | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Jan Kobierski | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Nini Gabriel Dica | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Walch | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Carnac - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Gregoire Gervail | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Mataro - antuka | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Dali Blanch | 1-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Pavle Marinkov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Gurb - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Benzal Alia | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Giraldi | 1-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Palmanova - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Nil Regas Luis | 2-6, 4-6 | detail zápasu |