Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
18.05.00, 23 Let
18.05.00, 23 Let
Alexis Canter vs. Zhan Skindzer - Vzájemné zápasy
07.08.17 | kvalifik. | Alexis Canter | Zhan Skindzer | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Belarus F1 | tvrdý |
Alexis Canter form & Zhan Skindzer form
Alexis Canter - poslední zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Thomas Mathys | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Oscar Lacides | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Lannion - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Oliver Ojakaar | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Philippe Renard | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Victor Clairacq | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Filip Peliwo | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Michael Shaw | 7-64, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Freddie Ridout | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ceuta - tvrdý | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. John Echeverria | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Rik Muller | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Volodymyr Iakubenko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Samuel Puskar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. David Bakonyi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Ryan James Storrie | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Achilles Belkovics | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Ewen Lumsden | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Ewan Moore | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Nicholas Jovanovski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ewen Lumsden | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Finn Murgett | 7-5, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Ronald Hohmann | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Max Cunat | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Emile Hudd | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Toby Martin | 6-77, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Jules Marie | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Zhan Skindzer - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
14.06.20 1. kolo | vs. Tsimafei Basalyha | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Egor Baklanov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Britikov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Kakhniuk | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F26 - tvrdý | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Bart Van Den Berg | 4-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Daniel Alonte | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Egypt F25 - tvrdý | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Artur Kulibaba | 6-0, 1-6, 7-66 | detail zápasu | |
23.09.18 kvalifik. | vs. Boris Butulija | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Kudratilla Shonigmatov | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Flemming Peters | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. David Bagrinovskiy | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Belarus F3 - tvrdý | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. George Tsivadze | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Belarus F1 - tvrdý | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Roman Khassanov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Belarus F1 - tvrdý | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Tsimafei Basalyha | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.17 kvalifik. | vs. Alexis Canter | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Belarus F3 - tvrdý | ||||
22.08.16 kvalifik. | vs. Aleksandr Malyshev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Belarus F4 - tvrdý I. | ||||
19.10.15 1. kolo kval. | vs. Alexander Ovcharov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Belarus F3 - tvrdý I. | ||||
12.10.15 1. kolo kval. | vs. Martin Borisiouk | 1-6, 3-6 | detail zápasu |