ZÁPAS
13.10.18 | 1. kolo kval. | Alexis Canter | Ron Mansdorf | 6-3, 6-2 | Israel F14 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
19.09.00, 23 Let
19.09.00, 23 Let
Alexis Canter vs. Ron Mansdorf - Vzájemné zápasy
13.10.18 | 1. kolo kval. | Alexis Canter | Ron Mansdorf | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Israel F14 | tvrdý |
16.10.17 | 2. kolo kval. | Alexis Canter | Ron Mansdorf | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Israel F13 | tvrdý |
Alexis Canter form & Ron Mansdorf form
Alexis Canter - poslední zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Thomas Mathys | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Oscar Lacides | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Lannion - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Oliver Ojakaar | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Philippe Renard | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Victor Clairacq | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Filip Peliwo | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Michael Shaw | 7-64, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Freddie Ridout | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ceuta - tvrdý | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. John Echeverria | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Rik Muller | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Volodymyr Iakubenko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Samuel Puskar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. David Bakonyi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Ryan James Storrie | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Achilles Belkovics | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Ewen Lumsden | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Ewan Moore | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Nicholas Jovanovski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ewen Lumsden | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Finn Murgett | 7-5, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Ronald Hohmann | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Max Cunat | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Emile Hudd | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Toby Martin | 6-77, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Jules Marie | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Ron Mansdorf - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Simone Cacciapuoti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-1, 1-3, - Ron Mansdorf - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Lars Johann | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
08.10.18 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Shahar Elbaz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Portugal F14 - tvrdý | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Martim Vilela | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
29.04.18 kvalifik. | vs. Yankel Zemel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
20.03.18 1. kolo | vs. Ben Patael | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Tommaso Metti | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Guy Michelevitz | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Nevo Gabriely | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F16 - tvrdý | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Victor Haddad | 6-2, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.16 2. kolo kval. | vs. Adriaan De Jager | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Uri Hai Asidon | 4-6, 2-6 | detail zápasu |