Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
16.11.99, 24 Let
16.11.99, 24 Let
Alexis Canter vs. Nir Vodavoz - Vzájemné zápasy
28.04.18 | 2. kolo kval. | Alexis Canter | Nir Vodavoz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Israel F5 | tvrdý |
Alexis Canter form & Nir Vodavoz form
Alexis Canter - poslední zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Thomas Mathys | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Oscar Lacides | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Lannion - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Oliver Ojakaar | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Philippe Renard | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Victor Clairacq | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Filip Peliwo | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Michael Shaw | 7-64, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Freddie Ridout | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ceuta - tvrdý | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. John Echeverria | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Rik Muller | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Volodymyr Iakubenko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Samuel Puskar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. David Bakonyi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Ryan James Storrie | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Achilles Belkovics | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Ewen Lumsden | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Ewan Moore | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Nicholas Jovanovski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ewen Lumsden | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Finn Murgett | 7-5, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Ronald Hohmann | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Max Cunat | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Emile Hudd | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Toby Martin | 6-77, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Jules Marie | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Nir Vodavoz - poslední zápasy
M15 Kfar - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Jonathan Baron | 6-4, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
21.06.22 kvalifik. | vs. Rohan Mehra | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Oleg Stepanenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Tom Sorin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Timothy Gray | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Niv Zuckerman | 4-6, 7-65, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Sean Kamyshev | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Tom Saporta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Cosmin Ontica | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Venci Ivanov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Benjamin Niv | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Preston Brown | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Amit Kakon | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. James Ibrahim | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Gageav | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 0-4, - Nir Vodavoz - skreč | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kramsach - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Evzen Holis | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Andrea Picchione | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Keivon Tabrizi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Ran Amar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Shadi Al Tori | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Austria F4 - antuka | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 4-2, Kris Krawcewicz - skreč | detail zápasu |