ZÁPAS
05.02.18 | 2. kolo kval. | Alexis Canter | Marc Dijkhuizen | 7-5, 6-4 | Tunisia F5 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
01.04.96, 28 Let
22 647 $
01.04.96, 28 Let
22 647 $
Alexis Canter vs. Marc Dijkhuizen - Vzájemné zápasy
05.02.18 | 2. kolo kval. | Alexis Canter | Marc Dijkhuizen | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Tunisia F5 | tvrdý |
Alexis Canter form & Marc Dijkhuizen form
Alexis Canter - poslední zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Thomas Mathys | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Oscar Lacides | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Lannion - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Oliver Ojakaar | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Philippe Renard | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Victor Clairacq | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Filip Peliwo | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Michael Shaw | 7-64, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Freddie Ridout | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ceuta - tvrdý | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. John Echeverria | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Rik Muller | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Volodymyr Iakubenko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Samuel Puskar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. David Bakonyi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Ryan James Storrie | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Achilles Belkovics | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Ewen Lumsden | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Ewan Moore | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Nicholas Jovanovski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ewen Lumsden | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Finn Murgett | 7-5, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Ronald Hohmann | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Max Cunat | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Emile Hudd | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Toby Martin | 6-77, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Jules Marie | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Marc Dijkhuizen - poslední zápasy
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.08.21 kvalifik. | vs. Zachary Eisinga | 1-5, - Marc Dijkhuizen - skreč | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Lenn Luemkemann | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.19 1. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.19 kvalifik. | vs. Sabit Suntic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Mate Valkusz | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Gleb Blekher | 6-2, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 6-1, 2-0, Osmancan Soyler - skreč | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Riccardo Tavilla | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-72, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Mateus Alves | 2-6, 7-60, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Nicolas Uryson | 0-6, 0-3, - Marc Dijkhuizen - skreč | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Luis Humberto Lopez | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Justin Eleveld | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Agadir - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Ismael Changawa Ruwa Mzai | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-4, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Mohamed Alami | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tanger - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Mohamed Said Chaki | 6-4, 6-2 | detail zápasu |