ZÁPAS
14.11.19 | 2. kolo | Alexis Canter | Hamid Reza Nadaf | 7-5, 3-2, - skreč | M15 Maputo | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Alexis Canter | Hamid Reza Nadaf | |
1. podání % | 36/58 (62%) | 39/66 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/36 (81%) | 25/39 (64%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/22 (50%) | 12/27 (44%) |
Vyhrané break-bally | 2/6 (33%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 29/66 (44%) | 18/58 (31%) |
Vyhrané body celkem | 69/124 (56%) | 55/124 (44%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 4 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
1-2 | Hamid Reza Nadaf | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Alexis Canter | 2-2 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
2-3 | Hamid Reza Nadaf | |
0-0, 15-15 | ||
Alexis Canter | 3-3 | |
0-0 | ||
3-4 | Hamid Reza Nadaf | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Alexis Canter | 4-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40 | ||
4-5 | Hamid Reza Nadaf | |
0-0, 0-15, 15-40, A-40[BP] | ||
Alexis Canter | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Hamid Reza Nadaf | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
7-5 |
2 | ||
Alexis Canter | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Alexis Canter | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Hamid Reza Nadaf | |
Alexis Canter | 3-1 | |
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alexis Canter vs. Hamid Reza Nadaf - Vzájemné zápasy
14.11.19 | 2. kolo | Alexis Canter | Hamid Reza Nadaf | 7-5, 3-2, Hamid Reza Nadaf - skreč | detail zápasu | M15 Maputo | tvrdý |
Alexis Canter form & Hamid Reza Nadaf form
Alexis Canter - poslední zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Thomas Mathys | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Oscar Lacides | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Lannion - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Oliver Ojakaar | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Philippe Renard | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Victor Clairacq | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Filip Peliwo | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Michael Shaw | 7-64, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Freddie Ridout | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ceuta - tvrdý | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. John Echeverria | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Rik Muller | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Volodymyr Iakubenko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Samuel Puskar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. David Bakonyi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Ryan James Storrie | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Achilles Belkovics | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Ewen Lumsden | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Ewan Moore | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Nicholas Jovanovski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ewen Lumsden | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Finn Murgett | 7-5, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Ronald Hohmann | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Max Cunat | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Emile Hudd | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Toby Martin | 6-77, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Jules Marie | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Hamid Reza Nadaf - poslední zápasy
M15 Kish - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 0-6, 0-3, - Hamid Reza Nadaf - skreč | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Matyas Fuele | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Sina Moghimi | 6-2, 6-76, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Matyas Fuele | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Daniel Khazime | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Amirali Ghavam | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Federico Valle | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 6-4, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo kval. | vs. Calin Manda | 1-6, - Hamid Reza Nadaf - skreč | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Makar Elesin | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Yannik Kelm | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Dax Donders | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Christos Antonopoulos | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Kravec | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Serafin Zund | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Cezar Mihai Lupean | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Vitek Horak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Rares Christian Haiduc | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 4-6, 0-4, - Hamid Reza Nadaf - skreč | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Maxence Broville | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 3-6, 1-2, - Hamid Reza Nadaf - skreč | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Hesam Yazdi | 6-2, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Yunes Talavar | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Deney Wassermann | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Dario Alexandru Ciobotaru | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 6-4, 1-6, 7-10 | detail zápasu |