ZÁPAS
11.11.19 | 2. kolo kval. | Alexis Boureau | Tristan Boyer | 6-1, 6-0 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Francúzsko
25.04.96, 27 Let
17 119 $
25.04.96, 27 Let
17 119 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Alexis Boureau vs. Tristan Boyer - Vzájemné zápasy
11.11.19 | 2. kolo kval. | Alexis Boureau | Tristan Boyer | 6-1, 6-0 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Alexis Boureau form & Tristan Boyer form
Alexis Boureau - poslední zápasy
M15 Veigy - koberec | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Antoine Berger | 1-2, - Alexis Boureau - skreč | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Twan Van Zijl | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Martim Simoes | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Andre Stewart | 2-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Simon Freund | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Johannes Seeman | 3-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Maxence Bertimon | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexis Berquier | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jeremy Jahn | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Thorben Sannen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Eindhoven - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Simone Roncalli | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.23 1. kolo | vs. Michal Mikula | 7-63, 6-75, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Clement Deleersnyder | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Tristan Piombo | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Creteil - tvrdý I. | ||||
06.03.23 kvalifik. | vs. Andrea Guerrieri | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Clement Kubiak | 3-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Kokoro Isomura | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.23 kvalifik. | vs. Vito Dell'Elba | 4-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Babji Siva Atturu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Arjun Mahadevan | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Kuan Yu Chen | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Tristan Boyer - poslední zápasy
Merida Challenger - antuka | ||||
23.03.24 finále | vs. Juan Pablo Ficovich | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.24 semifinále | vs. Nick Hardt | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 čtvrtfinále | vs. Dmitry Popko | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Dalibor Svrcina | 7-62, 7-61 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Dane Sweeny | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 6-3, 6-72, 7-67 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Federico Agustin Gomez | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Liam Draxl | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Dmitry Popko | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Cruz Blanco Cauterucci | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Mateus Alves | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
24.09.23 finále | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Luciano Darderi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-66, 6-2 | detail zápasu |