ZÁPAS
02.08.18 | 1. kolo | Alexis Boureau | Luca Gelhardt | 6-4, - skreč | Belgium F6 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alexis Boureau | Luca Gelhardt | |
1. podání % | 25/33 (76%) | 17/29 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 15/25 (60%) | 9/17 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 3/8 (38%) | 3/12 (25%) |
Vyhrané break-bally | 3/4 (75%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 17/29 (59%) | 15/33 (45%) |
Vyhrané body celkem | 35/62 (56%) | 27/62 (44%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Alexis Boureau | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Luca Gelhardt | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Alexis Boureau | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Luca Gelhardt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexis Boureau | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Alexis Boureau | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Luca Gelhardt | |
0-0 | ||
- skreč |
Francúzsko
25.04.96, 27 Let
17 119 $
25.04.96, 27 Let
17 119 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Alexis Boureau vs. Luca Gelhardt - Vzájemné zápasy
02.08.18 | 1. kolo | Alexis Boureau | Luca Gelhardt | 6-4, Luca Gelhardt - skreč | detail zápasu | Belgium F6 | antuka |
Alexis Boureau form & Luca Gelhardt form
Alexis Boureau - poslední zápasy
M15 Veigy - koberec | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Antoine Berger | 1-2, - Alexis Boureau - skreč | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Twan Van Zijl | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Martim Simoes | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Andre Stewart | 2-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Simon Freund | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Johannes Seeman | 3-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Maxence Bertimon | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexis Berquier | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jeremy Jahn | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Thorben Sannen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Eindhoven - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Simone Roncalli | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.23 1. kolo | vs. Michal Mikula | 7-63, 6-75, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Clement Deleersnyder | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Tristan Piombo | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Creteil - tvrdý I. | ||||
06.03.23 kvalifik. | vs. Andrea Guerrieri | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Clement Kubiak | 3-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Kokoro Isomura | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Babji Siva Atturu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.23 kvalifik. | vs. Vito Dell'Elba | 4-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Arjun Mahadevan | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Kuan Yu Chen | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Luca Gelhardt - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
31.07.20 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.07.20 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Constantin Schmitz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.20 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.07.20 1. kolo | vs. Tim Puetz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.20 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 1-4, - Luca Gelhardt - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.19 2. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Darko Jandric | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Yankel Zemel | 6-1, 7-60 | detail zápasu | |
03.12.19 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Gregorio Lulli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Tristan Boyer | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Ruben Busch | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Sabit Suntic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Mate Voros | 5-7, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Burgas - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Marko Tepavac | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Simeon Terziev | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Maciej Smola | 6-4, 6-3 | detail zápasu |