ZÁPAS
13.03.18 | 1. kolo | Alexey Zakharov | Philipp Klimov | 6-3, 6-1 | Russia F3 | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Alexey Zakharov | Philipp Klimov | |
1. podání % | 26/50 (52%) | 21/40 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/26 (77%) | 14/21 (67%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/24 (63%) | 6/19 (32%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 20/40 (50%) | 15/50 (30%) |
Vyhrané body celkem | 55/90 (61%) | 35/90 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Alexey Zakharov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Philipp Klimov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alexey Zakharov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Philipp Klimov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexey Zakharov | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Philipp Klimov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexey Zakharov | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Philipp Klimov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexey Zakharov | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Philipp Klimov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexey Zakharov | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
1-1 | Philipp Klimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alexey Zakharov | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Philipp Klimov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexey Zakharov | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Philipp Klimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
11.03.99, 25 Let
11.03.99, 25 Let
Alexey Zakharov vs. Philipp Klimov - Vzájemné zápasy
13.03.18 | 1. kolo | Alexey Zakharov | Philipp Klimov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Russia F3 | tvrdý I. |
Alexey Zakharov form & Philipp Klimov form
Alexey Zakharov - poslední zápasy
New Delhi - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-5, - Alexey Zakharov - skreč | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Yunseong Chung | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Moez Echargui | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Seong Chan Hong | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Vadym Ursu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 7-5, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Chennai - tvrdý | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Mukund Sasikumar | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Vishnu Vardhan | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Mirza Basic | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Viacheslav Bielinskyi | 7-69, 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Yi Zhou | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Yeongseok Jeong | 6-1, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Yuta Kawahashi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Tanguy Genier | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Corban Crowther | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Qian Sun | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
26.11.23 finále | vs. Takuya Kumasaka | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Duckhee Lee | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Philipp Klimov - poslední zápasy
M25 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
09.04.19 kvalifik. | vs. Yan Bondarevskiy | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Sardor Pulatov | 2-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
M25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
12.03.19 kvalifik. | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Kenneth Raisma | 6-4, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Vasilenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Savriyan Danilov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kaarst - koberec | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.19 kvalifik. | vs. Yan Sabanin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Finland F4 - tvrdý I. | ||||
12.11.18 1. kolo | vs. Christopher Heyman | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.18 kvalifik. | vs. Jaime Fermosell Delgado | 6-0, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Leevi Saatela | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.11.18 kvalifik. | vs. Luigi Sorrentino | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Hermanni Tiainen | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.18 kvalifik. | vs. David Quayle | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Russia F8 - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Alexander Boborykin | 7-64, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.18 kvalifik. | vs. Vladislav Dubinsky | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Mark Bogdanov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Russia F7 - antuka | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.08.18 kvalifik. | vs. Dmitry Myagkov | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Franco Feitt | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
13.08.18 kvalifik. | vs. Maksim Malyshev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.18 1. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Andrey Vorobyev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Russia F4 - antuka | ||||
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 5-7, 4-6 | detail zápasu |