ZÁPAS
14.07.17 | semifinále | Alexey Vatutin | Dominik Boehler | 6-4, 6-2 | Germany F7 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alexey Vatutin | Dominik Boehler | |
1. podání % | 43/53 (81%) | 37/65 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/43 (74%) | 21/37 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/10 (40%) | 9/28 (32%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 35/65 (54%) | 17/53 (32%) |
Vyhrané body celkem | 71/118 (60%) | 47/118 (40%) |
Dvojchyby | 4 | 0 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alexey Vatutin vs. Dominik Boehler - Vzájemné zápasy
14.07.17 | semifinále | Alexey Vatutin | Dominik Boehler | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Germany F7 | antuka |
Alexey Vatutin form & Dominik Boehler form
Alexey Vatutin - poslední zápasy
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Raphael Collignon | 6-4, 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Alec Beckley | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Fajing Sun | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
17.03.24 finále | vs. Alexis Gautier | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Fajing Sun | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Arthur Bouquier | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Hugo Pierre | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 7-62, 1-4, - Alexey Vatutin - skreč | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
28.01.24 finále | vs. Andrea Picchione | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Gergely Madarasz | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Matt Ponchet | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Niels Visker | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Mark Wallner | 3-6, 7-66, 1-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Leopold Zima | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Loic Namigandet Tenguere | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
29.10.23 finále | vs. Tom Paris | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Tim Handel | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Dominik Boehler - poslední zápasy
M15 Allershausen - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Lasse Poertner | 7-5, 1-6, 0-3, - Dominik Boehler - skreč | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Jakob Schnaitter | 1-5, - Dominik Boehler - skreč | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 7-68, 7-67 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Philip Florig | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
05.08.23 čtvrtfinále | vs. Iiro Vasa | 6-79, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
04.08.23 2. kolo | vs. Paul Woerner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Filip Duda | 6-3, 4-1, Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Arthur Nagel | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Uslar - antuka | ||||
20.07.23 1. kolo | vs. John Sperle | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Leopold Zima | 4-6, 1-4, - Dominik Boehler - skreč | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Yannik Kelm | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Ray Ho | 2-6, 0-2, - Dominik Boehler - skreč | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Karan Singh | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Florent Bax | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 3-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Timo Legout | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.23 1. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.22 čtvrtfinále | vs. Dino Prizmic | 3-6, - Dominik Boehler - skreč | detail zápasu | |
01.12.22 2. kolo | vs. Wissam Abderrahman | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Egor Agafonov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Lilian Marmousez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Matt Ponchet | 6-74, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.22 semifinále | vs. Peter Benjamin Privara | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
28.10.22 čtvrtfinále | vs. Alec Beckley | 7-66, 6-3 | detail zápasu |