Rusko
22.01.98, 26 Let
22.01.98, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nový Zéland
04.01.00, 24 Let
17 746 $
04.01.00, 24 Let
17 746 $
Alexey Nesterov (1998) vs. Finn Reynolds - Vzájemné zápasy
26.10.18 | Alexey Nesterov (1998) | Finn Reynolds | 6-3, 6-4 | detail zápasu | USA F29 | antuka |
Alexey Nesterov (1998) form & Finn Reynolds form
Alexey Nesterov (1998) - poslední zápasy
M25 Calabasas - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Elijah Strode | 6-76, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Isaiah Strode | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bakersfield - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. August Holmgren | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Pavlos Tsitsipas | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Angel Guerrero Melgar | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Niccolo Baroni | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Taketo Takamisawa | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikita Naskidashvili | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Kanan Gasimov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Marko Nikolic | 7-62, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Remy Bertola | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Federico Bove | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Kalman L. Boyd | 6-1, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Mikhail Malakhovich | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Brian Bozemoj | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Sven Corbinais | 4-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Maxime Dubouch | 5-7, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Hady Habib | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Deji Thomas-Smith | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Sam Hoskins | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Rowan Blackbeard | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 3-6, 7-62, 11-9 | detail zápasu | |
22.10.23 2. kolo kval. | vs. Julian Onken | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Maksim Shin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Anthony Shumsky | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 3-6, 7-63, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Thomas Brown | 7-64, 7-5 | detail zápasu |
Finn Reynolds - poslední zápasy
M15 Papamoa - tvrdý | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Anton Shepp | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 4-6, 0-1, - Finn Reynolds - skreč | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Enzo Fouilloux | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Southaven - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Marcus McDaniel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Jiayang Dong | 6-4, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Yi Zhou | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nakhon - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Shinji Hazawa | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Teerapat Khantiweerawat | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Blake Ellis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tacarigua - tvrdý | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Victor Lilov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Justin Roberts | 7-64, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tacarigua - tvrdý | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Edward Winter | 7-5, 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Joseph Cadogan | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
17.04.23 kvalifik. | vs. Chukwudumebi Smarty | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Calabasas - tvrdý | ||||
23.03.23 1. kolo | vs. Omni Kumar | 4-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
22.03.23 kvalifik. | vs. Federico Agustin Gomez | 1-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Joe Tyler | 6-1, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Bakersfield - tvrdý | ||||
15.03.23 kvalifik. | vs. Toby Martin | 6-4, 6-74, 10-7 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Sean Hill | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Swan - tráva | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
07.01.23 1. kolo kval. | vs. Joao Sousa | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tauranga - tvrdý | ||||
20.12.22 1. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Wellington - tvrdý | ||||
16.12.22 2. kolo | vs. Ajeet Rai | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
14.12.22 1. kolo | vs. Tai Sach | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.10.22 semifinále | vs. Leo Borg | 6-1, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
28.10.22 čtvrtfinále | vs. Chien-Hsun Lo | 7-69, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
27.10.22 2. kolo | vs. Attila Boros | 7-65, 7-61 | detail zápasu |