ZÁPAS
30.05.18 | 1. kolo | Alexandru Vasile Manole | Franco Agamenone | 6-2, 6-1 | Romania F2 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alexandru Vasile Manole | Franco Agamenone | |
1. podání % | 29/57 (51%) | 24/42 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/29 (66%) | 14/24 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 19/28 (68%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 23/42 (55%) | 19/57 (33%) |
Vyhrané body celkem | 61/99 (62%) | 38/99 (38%) |
Dvojchyby | 0 | 5 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Alexandru Vasile Manole | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Franco Agamenone | |
1-1 | Franco Agamenone | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandru Vasile Manole | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Franco Agamenone | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexandru Vasile Manole | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Alexandru Vasile Manole | 4-2 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Alexandru Vasile Manole | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Franco Agamenone | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandru Vasile Manole | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Franco Agamenone | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alexandru Vasile Manole | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Alexandru Vasile Manole | 3-1 | |
Alexandru Vasile Manole | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Franco Agamenone | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Rumunsko
21.09.98, 25 Let
13 968 $
21.09.98, 25 Let
13 968 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Alexandru Vasile Manole vs. Franco Agamenone - Vzájemné zápasy
30.05.18 | 1. kolo | Alexandru Vasile Manole | Franco Agamenone | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Romania F2 | antuka |
Alexandru Vasile Manole form & Franco Agamenone form
Alexandru Vasile Manole - poslední zápasy
M15 Curtea - antuka | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.20 kvalifik. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Ilie Babinciuc | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Robert Damian Savin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 6-2, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Dragos Dima | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
23.08.19 2. kolo | vs. Gabriel Donev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 6-2, 3-0, Petru-Alexandru Luncanu - skreč | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Bogdan Borza | 7-60, 6-4 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Matei Adrian Georgescu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Nicolae Frunza | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Pavel Krainik | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Thomas Fancutt | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Vlad Victor Cornea | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Oliver Andersson | 6-76, 1-3, - Alexandru Vasile Manole - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.04.19 kvalifik. | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.03.19 kvalifik. | vs. Guy Den Heijer | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 7-5, 6-74, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
05.03.19 kvalifik. | vs. Milen Ianakiev | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Francis Pare | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F41 - antuka | ||||
21.12.18 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.18 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
Turkey F40 - antuka | ||||
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Luigi Sorrentino | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Greece F7 - tvrdý | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Greece F6 - tvrdý | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Samuele Ramazzotti | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Franco Agamenone - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Titouan Droguet | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Steven Diez | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mika Lipp | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Edward Winter | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Elias Ymer | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Mariano Navone | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Riccardo Bonadio | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Luka Mikrut | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Petr Nouza | 5-7, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 2-6 | detail zápasu |