ZÁPAS
21.01.18 | 1. kolo kval. | Alexandru Danes | Neil Oberleitner | 7-61, 4-6, 6-4 | Turkey F3 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Francúzsko
06.11.93, 30 Let
06.11.93, 30 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Alexandru Danes vs. Neil Oberleitner - Vzájemné zápasy
21.01.18 | 1. kolo kval. | Alexandru Danes | Neil Oberleitner | 7-61, 4-6, 6-4 | detail zápasu | Turkey F3 | tvrdý |
Alexandru Danes form & Neil Oberleitner form
Alexandru Danes - poslední zápasy
Nigeria F3 - tvrdý | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Alexis Klegou | 0-6, 0-1, - Alexandru Danes - skreč | detail zápasu | |
29.04.18 kvalifik. | vs. Emmanuel Audu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Nigeria F2 - tvrdý | ||||
25.04.18 2. kolo | vs. Youssef Hossam | 6-74, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
23.04.18 1. kolo | vs. Darryl Hale | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
22.04.18 kvalifik. | vs. Kazuma Kawachi | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Rithwik Rajshekhar Raman | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Nigeria F1 - tvrdý | ||||
15.04.18 kvalifik. | vs. Emmanuel Audu | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
France F5 - tvrdý I. | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Adrien Gobat | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F5 - tvrdý | ||||
06.02.18 kvalifik. | vs. John Lamble | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.18 2. kolo kval. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Davide Pozzi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Tunisia F4 - tvrdý | ||||
29.01.18 kvalifik. | vs. Aziz Ouakaa | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Brian De Vrind | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F3 - tvrdý | ||||
23.01.18 2. kolo kval. | vs. Roberts Grinvalds | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 7-61, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F2 - tvrdý | ||||
16.01.18 2. kolo kval. | vs. Muhammet Haylaz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.01.18 kvalifik. | vs. Timur Kiuamov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Gleb Alekseenko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F37 - antuka | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Enrique Luque Rico | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F36 - antuka | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
France F21 - koberec | ||||
27.09.17 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 0-6, 2-5, - Alexandru Danes - skreč | detail zápasu | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Lars Johann | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Julien De Cuyper | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
France F20 - tvrdý I. | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. David Goncalves | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Thailand F6 - tvrdý | ||||
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Michael Look | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Thailand F5 - tvrdý | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Thien Nguyen Hoang | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Thailand F4 - tvrdý | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Chien-Hsun Lo | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
Egypt F21 - tvrdý | ||||
19.07.17 1. kolo | vs. Julian Ocleppo | 6-77, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F20 - tvrdý | ||||
12.07.17 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F4 - antuka | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu |
Neil Oberleitner - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Tim Ruehl | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Theo Papamalamis | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Antoine Hoang | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-76, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Yanis Ghazouani Durand | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Marcello Serafini | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Marcello Serafini | 7-67, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Harry Wendelken | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Hazem Naow | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Jules Marie | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Michael Zhu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.23 2. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Graham Maassen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sean Hodkin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Petros Chrysochos | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Leo Borg | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Joao Sousa | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Leo Borg | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Connor Thomson | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Hady Habib | 6-75, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 2-6, 4-6 | detail zápasu |