ZÁPAS
21.01.19 | 1. kolo kval. | Alexandros Skorilas | Egor Noskin | 6-4, 5-7, 10-7 | M25 Kazan | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
09.05.00, 23 Let
09.05.00, 23 Let
Alexandros Skorilas vs. Egor Noskin - Vzájemné zápasy
21.01.19 | 1. kolo kval. | Alexandros Skorilas | Egor Noskin | 6-4, 5-7, 10-7 | detail zápasu | M25 Kazan | tvrdý I. |
Alexandros Skorilas form & Egor Noskin form
Alexandros Skorilas - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Edas Butvilas | - | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Amit Vales | 6-0, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Oleg Prihodko | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Ron Ellouck | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Samuele Pieri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jake Van Emburgh | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Adrian Bodmer | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Alexander Frusina | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Patrik Oplustil | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Joao Dinis Silva | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Miguel Miguel Pereira Lopes | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Filip Peliwo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Alastair Gray | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Lewie Lane | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Pavlos Tsitsipas | 0-1, - Alexandros Skorilas - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Kai Lemstra | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Sean Hodkin | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Francesco Forti | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Peter Heller | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.10.23 finále | vs. Jakub Nicod | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Stuart Parker | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Benjamin Pietri | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Jonas Trinker | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Menelaos Efstathiou | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Eugenio Almeida Junior | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Jean-Christian Morandais | 6-1, 4-6, 6-79 | detail zápasu |
Egor Noskin - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.22 2. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 7-5, 6-74, 8-10 | detail zápasu | |
12.12.22 1. kolo kval. | vs. Christian Teszari | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-2, 6-73, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Biagio Gramaticopolo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Ust - tvrdý | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-2, 6-71 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Andrey Nelich | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
18.07.22 kvalifik. | vs. Alafia Ayeni | 7-5, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Sidharth Rawat | 6-4, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.07.22 kvalifik. | vs. Daniil Ostapenkov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 6-3, 1-6, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
02.06.22 2. kolo | vs. Aleksi Lofman | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
01.06.22 1. kolo | vs. Johannes Ingildsen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 0-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 1-6, 0-3, - Egor Noskin - skreč | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Ahmed Zaki | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Francesco Vilardo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.01.22 kvalifik. | vs. Alexander Stepin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.22 1. kolo kval. | vs. Maksim Starostin | 4-6, 6-3, 10-1 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
20.07.21 kvalifik. | vs. Robin Bertrand | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Eduardo Morais | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Ryan Goetz | 6-3, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Almada - tvrdý | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Fabio Coelho | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Luigi Castelletti | 6-76, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Belgrade - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Dusan Milanovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu |