ZÁPAS
05.11.19 | kvalifik. | Alexandre Peyrot | Thomas Laurent | 4-6, 6-3, 12-10 | M25 Saint | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Alexandre Peyrot | Thomas Laurent | |
1. podání % | 55/76 (72%) | 53/75 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/55 (58%) | 31/53 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/21 (48%) | 10/22 (45%) |
Vyhrané break-bally | 3/9 (33%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 34/75 (45%) | 34/76 (45%) |
Vyhrané body celkem | 76/151 (50%) | 75/151 (50%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 0 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
3-1 | Thomas Laurent | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexandre Peyrot | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Thomas Laurent | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Alexandre Peyrot | 4-3 | |
0-0 | ||
4-4 | Thomas Laurent | |
0-0, 0-15 | ||
Alexandre Peyrot | 4-5 | |
0-0 | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Thomas Laurent | |
Alexandre Peyrot | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Thomas Laurent | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexandre Peyrot | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-30, A-40 | ||
3-1 | Thomas Laurent | |
0-0 | ||
Alexandre Peyrot | 3-2 | |
4-2 | Thomas Laurent | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandre Peyrot | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Thomas Laurent | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Alexandre Peyrot | 0-0 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 7-2, 7-3, 7-4, 8-4, 8-8, 10-9, 10-10, 11-10 | ||
12-10 |
Francúzsko
15.10.94, 29 Let
15.10.94, 29 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Alexandre Peyrot vs. Thomas Laurent - Vzájemné zápasy
05.11.19 | kvalifik. | Alexandre Peyrot | Thomas Laurent | 4-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | M25 Saint | tvrdý I. |
Alexandre Peyrot form & Thomas Laurent form
Alexandre Peyrot - poslední zápasy
M15 Toulouse - tvrdý I. | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Arthur Bouquier | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Paul Cayre | 4-6, 7-64, 10-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Iker Alonso Munoz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
15.02.20 semifinále | vs. Gleb Sakharov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.20 čtvrtfinále | vs. Mick Veldheer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Ronan Joncour | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.02.20 kvalifik. | vs. Louis Dussin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
27.01.20 kvalifik. | vs. Hugo Schott | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Simon Reveniau | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15+H Bressuire - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.01.20 kvalifik. | vs. Louis Dussin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Simon Reveniau | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Gauthier Cappello | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Justin Eleveld | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 3-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
11.11.19 kvalifik. | vs. Joffrey De Schepper | 6-2, 6-74, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Peter Torebko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Thomas Laurent | 4-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Arthur Bouquier | 2-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
M25 Jounieh - antuka | ||||
01.10.19 kvalifik. | vs. Vladimir Filip | 7-63, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Yash Vardhan Singh | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Maxence Broville | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Yannick Mertens | 6-3, 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
08.07.19 kvalifik. | vs. Daniil Zarichanskyy | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Alexandre Aubriot | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-3, 3-6, 6-72 | detail zápasu |
Thomas Laurent - poslední zápasy
M25 Montauban - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
05.09.22 kvalifik. | vs. Kenny de Schepper | 7-62, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Malek Jaziri | 6-1, 3-0, Malek Jaziri - skreč | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
17.09.21 čtvrtfinále | vs. Vasil Kirkov | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
16.09.21 2. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.21 1. kolo | vs. Filip Bergevi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 2-4, - Thomas Laurent - skreč | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 La - antuka | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 7-64, 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
09.03.21 1. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Jurgen Briand | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.02.21 1. kolo | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
14.11.20 semifinále | vs. Holger Rune | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.20 čtvrtfinále | vs. Pol Toledo Bague | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.20 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.20 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
15.10.20 2. kolo | vs. Igor Sijsling | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.10.20 1. kolo | vs. Lucas Poullain | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Theo Arribage | 6-4, 6-72, 10-3 | detail zápasu | |
12.10.20 kvalifik. | vs. Fabien Reboul | 6-3, 1-6, 10-3 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
27.09.20 1. kolo | vs. Jonathan Eysseric | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.20 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.20 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.20 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.20 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
17.09.20 1. kolo | vs. Jules Marie | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-2, 6-3 | detail zápasu |