ZÁPAS
20.01.19 | 1. kolo | Alexandr Binda | Khololwam Montsi | 6-3, 7-5 | Australian Open | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Khololwam Montsi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexandr Binda | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
1-1 | Khololwam Montsi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandr Binda | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Khololwam Montsi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexandr Binda | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
4-2 | Khololwam Montsi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandr Binda | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Khololwam Montsi | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Alexandr Binda | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Khololwam Montsi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexandr Binda | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Khololwam Montsi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Alexandr Binda | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Khololwam Montsi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alexandr Binda | 3-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
3-4 | Khololwam Montsi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexandr Binda | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Khololwam Montsi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandr Binda | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Khololwam Montsi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alexandr Binda vs. Khololwam Montsi - Vzájemné zápasy
20.01.19 | 1. kolo | Alexandr Binda | Khololwam Montsi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Australian Open | tvrdý |
Alexandr Binda form & Khololwam Montsi form
Alexandr Binda - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Amr Elsayed | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Sergo Sikharulidze | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Sander Jong | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Philip Henning | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Jan Hrazdil | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Saveliy Ivanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Vadym Ursu | 7-64, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Ben Jones | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Louis Tessa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Philip Henning | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Saveliy Ivanov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ilia Simakin | 7-64, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Luca Castagnola | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Dylan Salton | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Astana - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 6-1, 6-75, 6-77 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Parth Aggarwal | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Inaki Montes-De La Torre | 4-6, 6-4, 6-71 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Giuseppe Tresca | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Chieti - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Dominique Graf | 7-5, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Khololwam Montsi - poslední zápasy
M15 Maputo - tvrdý | ||||
07.10.22 čtvrtfinále | vs. Kris Van Wyk | 0-2, - Khololwam Montsi - skreč | detail zápasu | |
06.10.22 2. kolo | vs. Dylan Salton | 6-1, 3-6, 5-2, Dylan Salton - skreč | detail zápasu | |
04.10.22 1. kolo | vs. Simone Agostini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.09.22 čtvrtfinále | vs. Skander Mansouri | 0-3, - Khololwam Montsi - skreč | detail zápasu | |
22.09.22 2. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
20.09.22 1. kolo | vs. Youssef Labbene | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Guy Orly Iradukunda | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Los - tvrdý | ||||
01.07.22 čtvrtfinále | vs. Zachary Svajda | - Khololwam Montsi - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
30.06.22 2. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
29.06.22 1. kolo | vs. Ajeet Rai | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 East - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Andres Martin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.05.22 finále | vs. Gage Brymer | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.05.22 semifinále | vs. Quentin Folliot | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
27.05.22 čtvrtfinále | vs. Tsung-Hao Huang | 7-63, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.05.22 2. kolo | vs. Adil Kalyanpur | 6-2, 1-0, Adil Kalyanpur - skreč | detail zápasu | |
24.05.22 1. kolo | vs. Luc Koenig | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Maik Steiner | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Vero - antuka | ||||
29.04.22 čtvrtfinále | vs. Sekou Bangoura | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.04.22 2. kolo | vs. Mwendwa Mbithi | 6-2, Mwendwa Mbithi - skreč | detail zápasu | |
27.04.22 1. kolo | vs. Alexander Bernard | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 6-0, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.04.22 kvalifik. | vs. Joshua Sheehy | 6-1, 6-73, 10-2 | detail zápasu | |
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Simeunovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.04.22 semifinále | vs. Jumpei Yamasaki | 7-5, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.04.22 čtvrtfinále | vs. Mateo Nicolas Martinez | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
31.03.22 2. kolo | vs. Simon Carr | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
29.03.22 1. kolo | vs. Boris Butulija | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.22 2. kolo | vs. Clement Tabur | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.22 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 6-4, 6-3 | detail zápasu |